לעצור, לנשום ולצאת לדרך

המסע השלם ב- ZOOM

בהנחיית ימית סטפנסקי

מאסטר NLP ובוגרת לימודי Mindfulness, תודעת ה-Zen וקבלה.

מסע מטורף פנימה - לנקות מעצמך את כל מה שלא שייך לך
ולהיות מה שבאמת נועדת להיות.

כבר שנים שאנחנו מתאמנים בלהיות מישהו אחר ממה שאנחנו באמת, מישהו שמילדות למדנו לחשוב שהאחרים רוצים שנהיה.. וככל שהתמדנו באימון הזה, ככל שתרגלנו להיות מי שאנחנו לא, כך שכחנו את מה שאנחנו כן. את האהבות שלנו, הרצונות האמיתיים שלנו, את מה שנועדנו לעשות.  

"לעצור, לנשום ולצאת לדרך" היא שיטה בת שלושה שלבים, שמבוססת על המכנה המשותף בין גישות מופלאות כמו -NLP Mindfulness, קבלה ו- Zen, המהוות היום דרך חיים למאות אלפי אנשים ברחבי העולם ומעניקה לך את כל הכלים הדרושים לך לניקיון כל רעשי הרקע, היזכרות והתמזגות עם הדבר האדיר שתמיד חיכה לך מתחת.

בקורס בן 12 שבועות, אתם הולכים לשחרר מעצמכם את כל האמונות והדפוסים הישנים שמעכבים אתכם בכל תחומי החיים ושאינם רלוונטיים עוד והולכים לחוות חיים חדשים מלאים באותנטיות וחופש להיות הדבר שנועדתם להיות. 

ציוד נדרש לקורס:

  • אפליקציית Zoom עם אפשרות ל-video ו- Audio.
  • מחברת וכלי כתיבה.
  • כרית או מזרון לתרגולים.
  • רצון לשינוי שידייק אתכם למקום אליו נועדתם להגיע ואמונה שמקום כזה קיים עבורכם, כל השאר עלי.
  • חוברת הסיפור שלי שקבלתם עם ההרשמה לקורס.

מוכנים לפגוש את הדבר האדיר שאתם באמת? אני כאן במרחק טלפון או מייל להסביר לכם באופן אישי איך אנחנו הולכים לעשות את זה יחד!

סילבוס הקורס "לעצור, לנשום, לצאת לדרך"

מסע ב-3 שלבים

לעצור

הפעולה היחידה שאנחנו צריכים לעשות כדי להיות אנחנו, היא לשחרר מעצמנו את כל מה שחשבנו שאנחנו – ומעולם לא באמת היינו.
בחלק הזה נלמד איך לזהות ולאזן את האמונות והסיפורים שאימצנו על עצמנו מילדות ושהפכו לפילטר דרכו אנו חווים את המציאות שלנו היום, וכשמנקים את המקור דרכו אנחנו חווים את המציאות, כל המציאות משתנה לנו מול העיניים. אתם הולכים ללמוד איך לעצור, לנשום ולבחור את הדרך בה אתם חווים את כל מה שקורה לכם.

המסע של כולנו

המציאות שלי

הסיפורים שלנו

כאן ועכשיו

האני הישן

מפריעים לאוטומטים

מהי מדיטציה

תרגול

עולם פנימי מוקרן לעולם חיצוני

מראה, מראה שעל הקיר

ריקות

מפנצ'רים סיפורים

לומדים את האפור

מי אני לא?

לדעת לא לדעת

לנשום

עכשיו כשהיומיום שלנו בהיר ושקט יותר, הגיע הזמן שנצלול לעומק וננקה גם את איך שאנחנו תופסים את העבר שלנו. זכרונות שקודדנו כ"כשלונות", שעדין מחזיקים בתוכם אשמה וחרטה, משפיעים על ההחלטות שלכם בהווה גם אם אתם לא תמיד מודעים לכך.
בחלק הזה נצא למסע בזמן ונביט בצורה אחרת לחלוטין, על מסע חיינו. רק כשלומדים לנקות את העבר, כשמשחררים את קליפות הכאב והאשמה וסופסוף מתמזגים עם כל אותן למידות שחיכו לנו תחת הקליפות ההן, מבינים כמה הדרך שלנו נועדה עבורנו כמעיין סטאג' שבו קבלנו את כל הכלים האדירים שדרושים לנו למימוש תפקידנו בעולם.

הבוץ שבתחתית הכוס

זווית אחרת סיפור אחר

האחר

מקלפים את הקליפות

ואהבת לרעך כמוך

הצד השני של הקרחון

חוזרים בזמן

סליחה

השינוי

מה אני כן?

נזכרים ב"למה?"

לצאת לדרך

עכשיו, כשאנחנו סופסוף חופשיים מכל מה שסחבנו על עצמנו ומעולם לא היה שייך לנו, הגיע הזמן לראות את כל מה שאנחנו כן. בשלב האחרון של הקורס, נצא ביחד למסע מרגש להיזכרות בייעוד שלנו.
להתחבר לאור שלנו זו לא בחירה, זו חובה, רק כך נוכל להרגיש את תחושת הסיפוק והמלאות שחיפשנו כל-כך כל השנים ולהפסיק את המועקה שבחיפוש אחריה.
זה המקום הקסום שבו אנחנו מפסיקים להתפעל מהשמש כשהיא זורחת ומחממת אותנו, זה הרגע שבו אנחנו מבינים שאנחנו בעצמנו השמש - ומתחילים להאיר באורנו האדיר את הדרך הזו גם לכל האחרים.

מימוש הדרך

איך להיות הדבר שאני

אהבה שאינה תלויה בדבר

הנה אני

להוציא את האור

דרך שיש בה לב

מתלבטים? רוצים לוודא שהקורס הזה בשבילכם?  התקשרו לתיאום פגישה אישית, להתרשם, להכיר ולקבל תשובות לכל השאלות. 

המפגשים מתקיימים בקליניקה שלי במושב גנות ורצוי לתאם כבר עכשיו כדי שלא נפספס את ההזדמנות להתחיל את המסע המשותף בקורס הקרוב שנפתח.

מה אתם הולכים לקבל מהקורס הזה?

הגוף שלנו מדבר אתנו כל הזמן, כשקולות הרקע ישקטו, תוכלו סופסוף להקשיב לקול המדויק שנמצא בפנים ולדייק את כל הבחירות שלכם בצורה פשוטה ומהירה. די להתלבטויות האינסופיות שמובילות ללחץ מצד אחד, או לדחיינות והימנעות מצד שני.

ניתוק מהתלות שלכם בסביבה. לא יהיה לכם יותר צורך באישורים או בפידבקים מאחרים. השיח החיצוני יוחלף בשיח פנימי מדויק ומספק יותר.

אתם כבר לא קורבן של הנסיבות. הבחירה כיצד להגיב לכל מה שמגיע אליכם תהיה מודעת ואותנטית. די לאוטומטים הישנים שניהלו את חייך במקומך.

תקשורת כנה ומקדמת בכל מערכות היחסים שלך. עם בני ובנות הזוג, עם הילדים, ההורים ויכולת לסלוח ולשחרר מתוך הכרה בחופש שאנו ראויים לו.

נשימה חופשית ונכונה מול כל מה שפוגש אותך. מותר לנו לצאת מהסנטר אבל החזרה אליו הופכת למודעת ומהירה.

שינוי תפיסת העבר שלנו. כשבוחרים לשחרר את האחיזה בכאב ולהתחבר לכוחות שקבלנו בדרך, סיפור עצור של הישרדות הופך לסיפור חדש של אור מרפא.

אהבה שאינה תלויה בדבר הולכת למלא את המערכת שלך, לראות את האחר מתוך הבנה של מסעו, בלי השוואה, בלי שיפוט, בלי תיוג, האחרים שסביבך הולכים להתאהב מחדש בעצמם דרכך.

הגיע הזמן שנקום בבוקר כי יש לנו למה ולא רק כי התעוררנו.

איך ומתי זה קורה?

הקורס הקרוב מתחיל ב-26.7, מועבר באפליקציית זום ובו-12 מפגשים של פעם בשבוע כשאורך כל מפגש כשלוש שעות.

הקורס מתקיים בקבוצה קטנה בה נלמד את התיאוריה, נתמקצע בכלים ונתרגל אותם ביחד. המפגשים מלווים במצגות, שיח פתוח לשאלות, עבודה עם דוגמאות, תרגולים אישיים וקבוצתיים, מדיטציות מודרכות, תרגולים לבית והמון אסימונים שהולכים ליפול לך עד למפגש הבא.  

במקביל ללימוד בקבוצה, לכל אחד ממשתתפי הקורס ערוץ אישי ופתוח מול המנחה, הכולל ליווי לאורך הדרך ופגישת עבודה אישית 1:1 בזום שתתואם במהלך הקורס, כדי לוודא שתמצו את הפוטנציאל האדיר של המסע שלכם איתנו.

בקורס שנים-עשר מפגשים שמתקיימים פעם בשבוע בימי שני, בין השעות 19:00-22:00.

ההרשמה לקורס הקרוב בעיצומה

מספר המקומות מוגבל!!!

ב- 26.7 - המסע האדיר שלנו מתחיל

עלות הקורס - 36 שעות לימוד + מפגש עבודה 1:1 עם המנחה

  • לעצור, לנשום, לצאת לדרך 3000 ₪

    המסע השלם ב- Zoom

375 לחודש x שמונה תשלומים

הגיע הזמן שלך לבחור בעצמך!!!

לתשלום

למי מיועד הקורס?

הקורס מיועד לכל מי ששומע במהלך היום אינספור קולות בראש ששייכים לכל-כך הרבה אנשים שונים, ואת קולו שלו, כבר לא מצליח לזהות ביניהם. 

לכל מי שיודע ומרגיש בכל תא ותא בגופו, שהוא נועד ליותר, שהוא מיוחד, שיש בו כל-כך הרבה ואין לו מושג למה הוא לא הדבר האדיר שמחכה לו בפנים.

הקורס מיועד לכל מי שכבר הבין שלא הוא ניהל את חייו עד היום וסופסוף מוכן לקחת את האחריות על האושר שלו לידיים. 

מדובר במסע ששייך לכולנו – אנשים מנסים כל חייהם "לתקן" את מה שבחוץ – לשנות מערכות יחסים, להחליף מקום מגורים או מקום עבודה, אבל בסופו של דבר הפתרון המלא טמון בניקיון פנימי – כשעושים את העבודה בתוכנו ומנקים את הכלי שלנו – את הפילטר אתו אנחנו חווים את כל המציאות – אז ורק אז – מתעורר השינוי האמיתי שתמיד ביקשנו לעצמנו וכל אותן הבעיות שחווינו בחוץ, פשוט נפתרות מעצמן.

קצת עלי ועל השיטה - לעצור, לנשום ולצאת לדרך

ימית סטפנסקי, בת 40, נשואה לתומר ואמא של יער, ים וגפן.

מאסטרית NLP מבוסס Mindfulness, מרצה ומנחה תהליכים אישיים, בוגרת קורס תודעת הזן, לימודי קבלה, Mindfulness ו-Mindfulness לילדים, עם התמחות בת 16 שנים בתחום הלוגיקה, ההוראה והפיתוח האישי כמורה לפסיכומטרי ב"יואל גבע"

אבל בעיקר? מחכה בטירוף לפגוש אותך ולצאת ביחד למסע משנה חיים

מאז שאני זוכרת את עצמי חיפשתי חיים של "יותר" אז עשיתי ולמדתי ולימדתי עוד ועוד תחומים, כמו פלירטוט עם אינספור תחומים בתקווה שאחד מהם ישמיע לי את צליל הגונג המיוחל ויסמן לי שהגעתי ליעד. רק אחרי שכמעט ויתרתי, רק אחרי שהתסכול והריקנות מילאו את ריאותיי, התחלתי את המסע שלי פנימה דרך לימודי תודעה והתפתחות ושם לראשונה הבנתי – התשובות תמיד היו אצלי, וכשחיפשתי אותן בחוץ, חיפשתי במקום הלא נכון.

כדי להבין מה ה"יותר" של כל אחד מאתנו, אנחנו צריכים קודם כל להבין – מי אנחנו באמת, לא מה סיפרנו לעצמנו שאנחנו ובטח לא מה אחרים אומרים שאנחנו – אלא מי אנחנו באמת מתחת לכל השכבות האלו. רק כשנלמד לרוקן את הכוס ולנקות מעצמנו את כל אותם סיפורים ישנים – ייווצר מרחב נשימה חי למי שאנחנו באמת, ומשם בתהליך טבעי והרמוני, התשובות לשאלות הכי גדולות שתמיד שאלנו, יגיעו אלינו מעצמן כאילו חיכו שנהיה סופסוף מי שאנחנו ואז נוכל להבחין בהן.

דרך המפגש של המסע האישי שלי, עם העולמות והכלים שלמדתי (NLP , Zen , Mindfulnes, קבלה ועוד)  – נולדה השיטה "לעצור, לנשום ולצאת לדרך" – המכנה המשותף של כל הגישות – שמייצר לנו את המסע השלם בן שלושת השלבים אל מי שאנחנו באמת והרגע שבו התחלתי ללמד את המסע הזה, היה הרגע שבו כל החלקים שבי הפכו לאחד. 16 שנות הוראת פסיכומטרי הפכו להכשרה הטובה ביותר שיכולתי לבקש אל המקום הזה – הניסיון בלימוד והובלת קבוצות, היכולת להסביר רעיונות מורכבים בפשטות, לחבר רוח ולוגיקה ביחד, תיאוריה ופרקטיקה, להיות כל מה שאני במקום אחד. 

מאז יש לי למה לקום כל בוקר. הפסקתי לקום בבוקר רק כי התעוררתי ואני רוצה את זה גם בשבילכם. 

חשוב לך לספר לי משהו לפני ההרשמה?

לשיחה עם ימית

שאלות ותשובות

רבה מגיעים אלינו כשברירת המחדל שלהם, היא העדפה ברורה ומוכרת לתהליכים אישיים בקליניקה. 

העניין הוא שעצם ההרגשה שתהליך אישי יתאים לך יותר, אומר שיש משהו בהתמודדות עם החשיפה בפני קבוצה שכדאי לך ללמוד להתמודד איתו, מטרת החלק הראשון בקורס שלנו היא לנקות מעצמך סיפורים שהחזקת בהם כבר שנים וגם "אין לי בעיה להיחשף, אבל אין לי כוח לשמוע אחרים", או "אני מרגישה שאני מתקדמת ולא רוצה שיעכבו אותי" אלה רק סיפורים שנשענים על חוויות קודמות.

העבודה בקבוצה מייצרת לנו אינסוף מצבים להתבוננות עצמית, חקירה ולמידה מעצם האינטראקציה המשותפת וזהו חלק קריטי בתהליך שלך. בקבוצה אנחנו זוכים לחוות על בשרנו את התכנסות הפרטים לכדי אחד שלם.  בקבוצה יש גם תנועה ברורה לעבר היעד המשותף וגם מקום להיות, לשתף ולהעזר באחרים והדבר החשוב ביותר בעיני – בקבוצה ברור לנו יותר כמה התהליך שלנו באחריותנו ולא רק נשען על יחס מנחה:מונחה, זהו חלק מאוד חשוב בעיני בהשפעתו על התוצאות. 

כמובן שאם עדין יש לך התלבטות, אני מזמינה אותך לדבר איתי  ולהתייעץ לגבי התהליך המדויק ביותר עבורך.

המטרה היא אחת – להעביר לך את כל הכלים ולחוות אתך את הדרך אל המקום המדויק שלך. זה אומר שאם בסוף התהליך מרגיש לך שהיית רוצה להעמיק ולחוות אותו שוב מהמקום בו הפסקת, ניתן לחזור על הקורס בעלות סמלית או להמשיך תהליך אישי עם מנחת הקורס. 

ימית סטפנסקי, מחברת השיטה לעצור, לנשום ולצאת לדרך, בעלת מאסטר ב- NLP מבוסס Mindfulness, בוגרת לימודי תודעת הזן, Mindfulness לילדים, קבלה ובעלת ניסיון של 16 שנים בהוראה כמורה לפסיכומטרי בבית הספר יואל-גבע.

השיתופים הם חשובים במיוחד במקומות מסויימים בתהליך שלך, אבל הם לא העיקר, אז לשאלתך – את לא חייבת כלום. 

התהליך בקורס משחרר אותנו מכל מה שחשבנו שאנחנו "חייבים" לאורך חיינו ומלמד אותנו להתעורר אל הרצון שלנו ולתת לו מקום כשמרגיש לנו בטוח ונוח לעשות זאת.

היתרון בלימוד בקבוצה הוא שגם אם יש מקומות שאנו לא רוצים לחשוף, הם נוטים לקבל במה באמצעות אחרים והקסם הוא בחשיפה לאחרים שלאט לאט תפגיש גם אותך עם הרצון שלך להגיע לנוכחות אותנטית ומלאה. 

אז אסכם בזה שהכי נכון הוא להחליט לא להחליט. לא נרצה – לא נשתף, נרצה – נשתף, ל"חוקים מראש" אין יותר מקום של הגנה כשאנחנו לומדים להיות קשובים ומדויקים למה שאנו חווים בכל רגע ורגע. 

בוודאי! תלמידים שלמדו אצלנו בקורסים, תמיד שמחים לספר על החוויה האישית שלהם אצלנו. צרו איתנו קשר ונשלח לכם פרטי התקשרות לבוגרים שלנו שישמחו לתת לכם לטעום גם מנקודת מבטם האישית את המסע האדיר הזה.

המטרה שלנו משותפת וכדי לקבל מהתהליך שלנו את מה שאנחנו רוצים שתיקחו, עליכם לרצות להיות בו, כך שלעולם לא נכריח מישהו שהתחיל את התהליך להמשיך בו, אם ירגיש כי זה אינו מקומו.

ניתן לעזוב את הקורס בכל שלב ובתקנון הקורס תוכלו לקרוא על כך יותר.

בקורס נלמד את כל הכלים שדרושים לנו למסע הזה ולכן אין צורך בידע מוקדם.

אוסיף שמהניסיון שלנו, גם אנשים שהגיעו עם ידע או רקע מוקדם, חוו את הדברים פעמים רבות כאילו שמעו אותם בפעם הראשונה.

שניים-עשר מפגשים, 36 שעות לימודיות - בשילוב כלים מעשיים מכל העולמות ה-NLP Kabbalah, Mindfulness ו-Zen.

לימוד קבוצתי במקביל לליווי אישי של המנחה לאורך הקורס.

מפגש עבודה אישי 1:1 עם המנחה.

נרשמת לקורס? העבודה מתחילה עכשיו בעזרת החוברת "הסיפור שלי".

קורס דיגיטלי "מתעוררים" פתוח לשנה ללא עלות.

אפשרות לחזור על הקורס בעלות סמלית, על בסיס מקום פנוי.

מתלבטים? דברו עם הבוגרים שלנו או תתאמו שיחת ייעוץ עם המנחה ללא עלות.

הגיע הזמן שלי למסע הזה!

לתשלום

ימי ושעות המפגשים

צרו קשר

איזה כייף שבחרת להצטרף אלינו לכנס המבוא ב- ZOOM
"לעצור, לנשום ולצאת לדרך - המסע השלם"

עם הרשמתך, אנחנו שומרים לך מקום בכנס שיתקיים ב- 30.7, בשעה 20:30

מספר הקומות מוגבל ! ! !

אם אין באפשרותך להגיע – נשמח לקבל עדכון כדי לאפשר למישהו אחר להגיע

* לקראת הכנס תפתח קבוצת וואטסאפ ייעודית ושקטה (ללא אפשרות לתגובות) שם נוכל לתזכר אותך 
ולשלוח לך את הלינק לכנס ב-ZOOM.
 
מחכים כבר לפגוש אותך שם.
ימית סטפנסקי וצוות הקורס – "לעצור, לנשום ולצאת לדרך"