לעצור, לנשום ולצאת לדרך


כי הגיע הזמן לשנות את הסיפור שלך!

בהנחיית ימית סטפנסקי

מאסטר NLP, בוגרת לימודי Mindfulness, תודעת ה-Zen וקבלה ומחברת השיטה "לעצור, לנשום ולצאת לדרך".

מסע מטורף פנימה - לנקות מעצמך את כל מה שלא שייך לך ולהתחיל להיות הדבר האדיר שעמוק בפנים תמיד ידעת שנועדת להיות.

כבר שנים שאנחנו מתאמנים בלהיות מישהו אחר ממי שאנחנו באמת וככל שאנחנו מאמינים שזה אנחנו ("זה אני וזה מה שיש"), כך אנחנו מתרחקים ושוכחים יותר ויותר את כל מה שחשוב.. שוכחים את מי שאנחנו כן, שוכחים את האהבות הכי גדולות שלנו, את הרצונות האמיתיים שלנו ואת מה שנועדנו לעשות.  

"לעצור, לנשום ולצאת לדרך" היא שיטה בת שלושה שלבים, שמבוססת על המכנה המשותף בין גישות מופלאות כמו -NLP Mindfulness, קבלה, Zen וקריותרפתיה – המהוות היום דרך חיים למיליוני אנשים ברחבי העולם ומעניקה לך את כל הכלים הדרושים לך למסע חזרה אל המהות האותנטית שלך.

בקורס בן 20 שבועות, נלמד איך לשחרר מעצמנו את כל האמונות והדפוסים הישנים שמעכבים אותנו בכל תחומי החיים ונתרגש לגלות ביחד איך החיים וכל מה שבתוכם הופכים למשהו חדש ומעורר כשחווים אותם באותנטיות מלאה ולוקחים את האחריות להיות הדבר האדיר שנועדתם להיות. 

מוכנים לפגוש את הדבר האדיר שאתם באמת? תרימו אלי טלפון או השאירו פרטים ואסביר לכם איך אנחנו הולכים לעשות את זה ביחד!

סילבוס הקורס "לעצור, לנשום, לצאת לדרך"

מסע ב-3 שלבים

לעצור

הפעולה היחידה שאנחנו צריכים לעשות כדי להיות אנחנו, היא לשחרר מעצמנו את כל מה שחשבנו שאנחנו – ומעולם לא באמת היינו.
בחלק הזה נלמד איך לזהות ולאזן את האמונות והסיפורים שאימצנו על עצמנו מילדות ושהפכו לפילטר דרכו אנו חווים את המציאות שלנו היום, וכשמנקים את המקור דרכו אנחנו חווים את המציאות, כל המציאות משתנה לנו מול העיניים. אתם הולכים ללמוד איך לעצור, לנשום ולבחור את הדרך בה אתם חווים את כל מה שקורה לכם.

המסע של כולנו

המציאות שלי

הסיפורים שלנו

כאן ועכשיו

האני הישן

מפריעים לאוטומטים

מהי מדיטציה

תרגול

עולם פנימי מוקרן לעולם חיצוני

מראה, מראה שעל הקיר

ריקות

מפנצ'רים סיפורים

לומדים את האפור

מי אני לא?

לדעת לא לדעת

לפגוש את הכל בפעם הראשונה

לנשום

עכשיו כשהיומיום שלנו בהיר ושקט יותר, הגיע הזמן שנצלול לעומק וננקה גם את איך שאנחנו תופסים את העבר שלנו. זכרונות שקודדנו כ"כשלונות", שעדין מחזיקים בתוכם אשמה וחרטה, משפיעים על ההחלטות שלכם בהווה גם אם אתם לא תמיד מודעים לכך.
בחלק הזה נצא למסע בזמן ונביט בצורה אחרת לחלוטין, על מסע חיינו. רק כשלומדים לנקות את העבר, כשמשחררים את קליפות הכאב והאשמה וסופסוף מתמזגים עם כל אותן למידות שחיכו לנו תחת הקליפות ההן, מבינים כמה הדרך שלנו נועדה עבורנו כמעיין סטאג' שבו קבלנו את כל הכלים האדירים שדרושים לנו למימוש תפקידנו בעולם.

הבוץ שבתחתית הכוס

זווית אחרת סיפור אחר

האחר

מקלפים את הקליפות

חיבורים של הלב

אני כאן בשבילך

לדבר כאילו לא אכפת

מסתכלים אחרת

מה שהיה היה

מפנים מקום לחדש

הצד השני של הקרחון

חוזרים בזמן

סליחה

זמן לסרט ופופקורן

אז מה אני כן?

נזכרים ב"למה?"

מה הניצוץ שלי?

לצאת לדרך

עכשיו, כשאנחנו סופסוף חופשיים מכל מה שסחבנו על עצמנו ומעולם לא היה שייך לנו, הגיע הזמן לראות את כל מה שאנחנו כן. בשלב האחרון של הקורס, נצא ביחד למסע מרגש להיזכרות בייעוד שלנו.
להתחבר לאור שלנו זו לא בחירה, זו חובה, רק כך נוכל להרגיש את תחושת הסיפוק והמלאות שחיפשנו כל-כך כל השנים ולהפסיק את המועקה שבחיפוש אחריה.
זה המקום הקסום שבו אנחנו מפסיקים להתפעל מהשמש כשהיא זורחת ומחממת אותנו, זה הרגע שבו אנחנו מבינים שאנחנו בעצמנו השמש - ומתחילים להאיר באורנו האדיר את הדרך הזו גם לכל האחרים.

מימוש הדרך

איך להיות הדבר שאני

אהבה שאינה תלויה בדבר

להאיר לאחרים

מרבים טוב 

 

לתת כדי לקבל

לקבל כדי לתת

הנה אני

דרך שיש בה לב

משווים צורה

האחד

איך ומתי זה קורה?

הקורס הקרוב מתחיל ב-19.5 בבית התרבות של מושב הגנות הסמוך לתל-אביב, עטופים בכאן ועכשיו של הטבע ובמרחב למידה ותרגול מעגלי וקסום. 

הקורס מתקיים בקבוצות קטנות בהן נלמד את התיאוריה, נתמקצע בכלים ונתרגל אותם ביחד. השיעורים מלווים במצגות, שיח פתוח לשאלות, עבודה עם דוגמאות, תרגולים אישיים וקבוצתיים, מדיטציות מודרכות, תרגולים לבית והמון אסימונים שהולכים ליפול לך עד למפגש הבא.   

במקביל ללימוד בקבוצה, לכל אחד מהמשתתפים ערוץ אישי ופתוח מול המנחה, הכולל ליווי לאורך הדרך ופגישה אחד על אחד שתתואם במהלך הקורס, כדי לוודא שתמצו את הפוטנציאל האדיר של המסע שלכם איתנו.

בקורס שנים-עשר מפגשים שמתקיימים פעם בשבוע בימי רביעי, בין השעות 18:30-22:00.

ההרשמה לקורס הקרוב בעיצומה

החל מה- 19.5 במושב גנות

נותרו מקומות אחרונים

עלות הקורס:

  • לעצור, לנשום, לצאת לדרך 3500 ₪

    הקורס הפרונטלי במושב גנות

437.5  בשמונה תשלומים
זה הזמן שלך לבחור בעצמך! 

אני רוצה להרשם עכשיו:

לתשלום

מתלבטים? לא בטוחים שהקורס הזה בשבילכם? 

אני מזמינה אתכם לערב מבוא חינמי שאקיים ב- 10.5, בשעה 20:30 ב-Zoom ובו תקבלו את כל התשובות לכל השאלות. השאירו פרטים וציינו שברצונכם להצטרף לערב המבוא.

למי מיועד הקורס?

הקורס מיועד לכל מי שכבר מבין שמי שניהל את חייו עד היום לא היה לגמרי הוא. 

לכל מי ששומע במהלך היום אינספור קולות בראש ששייכים לכל-כך הרבה אנשים שונים, ואת קולו שלו, כבר לא מצליח לזהות ביניהם. 

לכל מי שיודע ומרגיש בכל תא ותא בגוף, שנועדת ליותר, שיש בך משהו ייחודי, שיש בך כל-כך הרבה ואין לך מושג למה עוד לא הפכת להיות הדבר האדיר שמחכה לך בפנים. 

די לנסות ולתקן שוב ושוב את כל מה שבחוץ – לשנות מערכות יחסים, להחליף מקום מגורים או מקום עבודה.. בסופו של דבר הפתרון המלא טמון בניקיון פנימי – כשתעשו את העבודה בפנים ותנקו את הכלי שלכם – אז יתעורר בכם השינוי שתמיד ביקשתם לעצמכם וכל אותן ה"בעיות" שחוויתם קודם בחוץ, פשוט יפתרו מעצמן.

עלי ועל השיטה - לעצור, לנשום ולצאת לדרך

ימית סטפנסקי, בת 39, נשואה לתומר ואמא של יער, ים וגפן.

מאסטרית NLP מבוסס Mindfulness, מטפלת, בוגרת קורס תודעת הזן, לימודי קבלה, Mindfulness לילדים ועם התמחות בת 16 שנים בתחום הלוגיקה, ההוראה והפיתוח האישי כמורה לפסיכומטרי ב"יואל גבע". בוגרת לימודי משחק ותאטרון בביה“ס לאומנויות הבמה “בית-צבי“, חלק מצוות מנהל ב- startup, בעלת חברת הפקות ותוכן, יוצרת, תסריטאית ובימאית,

אבל בעיקר? מחכה בטירוף לפגוש אתכם ולצאת ביחד למסע משנה חיים

מאז שאני זוכרת את עצמי חיפשתי חיים של "יותר" אז עשיתי ולמדתי ולימדתי עוד ועוד תחומים, כמו פלירטוט עם אינספור תחומים בתקווה שאחד מהם ישמיע לי את צליל הגונג המיוחל ויסמן לי שהגעתי ליעד. רק אחרי שכמעט ויתרתי, רק אחרי שהתסכול והריקנות מילאו את ריאותיי, התחלתי את המסע שלי פנימה דרך לימודי תודעה והתפתחות ושם לראשונה הבנתי – התשובות תמיד היו אצלי, רק שחיפשתי אותן במקום הלא נכון.

כדי להבין מה ה"יותר" של כל אחת מאתנו, עלינו קודם כל להבין – מי אנחנו, לא מה סיפרנו לעצמנו שאנחנו ובטח לא מה אחרים אומרים שאנחנו – אלא מי אנחנו באמת מתחת לכל השכבות האלו. רק כשנלמד לרוקן את הכוס ולנקות מעצמנו את כל אותם סיפורים ישנים – ייווצר מרחב נשימה חי למי שאנחנו באמת, ומשם בתהליך טבעי והרמוני, התשובות הכי גדולות לשאלות שתמיד שאלנו, יגיעו אלינו מעצמן כאילו חיכו שנהיה סופסוף במקום שלנו כדי שנוכל להבחין בהן.

דרך המפגש של המסע האישי שלי, עם העולמות והכלים שלמדתי (NLP , Zen , Mindfulnes, קבלה ועוד)  – נוצרה השיטה שנקראת "לעצור, לנשום ולצאת לדרך" – המכנה המשותף של כל הגישות – שמייצר לנו את המסע השלם בן שלושת השלבים אל מי שאנחנו באמת והרגע שבו התחלתי ללמד את המסע הזה, היה הרגע שבו כל החלקים שבי הפכו לאחד. 16 שנות הוראת פסיכומטרי הפכו להכשרה הטובה ביותר שיכולתי לבקש אל המקום הזה – הניסיון בלימוד והובלת קבוצות, היכולת להסביר רעיונות מורכבים בפשטות, לחבר רוח ולוגיקה ביחד, תיאוריה ופרקטיקה, להיות כל מה שאני במקום אחד. 

מאז יש לי למה לקום כל בוקר. הפסקתי לקום בבוקר רק כי התעוררתי ואני רוצה את זה גם בשבילך. 

חשוב לך לספר לי משהו לפני ההרשמה?

לשיחה עם ימית

שאלות ותשובות

הרבה מגיעים אלי כשברירת המחדל שלהם, היא העדפה ברורה ומוכרת לתהליכים אישיים בקליניקה. 

העניין הוא שעצם ההרגשה שתהליך אישי יתאים לך יותר, אומר שיש משהו בהתמודדות עם החשיפה בפני קבוצה שכדאי לך ללמוד להתמודד איתו, מטרת החלק הראשון בקורס שלנו היא לנקות מעצמך סיפורים שהחזקת בהם כבר שנים וגם "אין לי בעיה להיחשף, אבל אין לי כוח לשמוע אחרים..", או "אני מרגישה שאני מתקדמת ולא רוצה שיעכבו אותי.." אלה רק סיפורים שנשענים על חוויות קודמות.

העבודה בקבוצה מייצרת לנו אינסוף מצבים להתבוננות עצמית, חקירה ולמידה מעצם האינטראקציה המשותפת וזהו חלק קריטי בתהליך.

בקורס בקבוצה יש תנועה ברורה לעבר המטרה המשותפת והדבר החשוב ביותר הוא שבתהליך בקבוצה אנו סופסוף לוקחות את האחריות המלאה על עצמנו אלינו לידיים וזהו חלק מאוד חשוב בהשפעתו על התוצאות. 

כמובן שאם עדין יש לך התלבטות, אני מזמינה אותך לדבר איתי  ולהתייעץ לגבי התהליך המדויק ביותר עבורך.

מבחינתי המטרה היא אחת – להעביר לך את כל הכלים ולחוות אתך את הדרך אל המקום המדויק שלך. 

זו גם הסיבה שאני מאפשרת לחזור על הקורס שוב במידת הצורך בעלות סמלית. אני ערה לקצב ההבשלה האישי של כל משתתף, ולהיות אתכם כשהקסם האדיר מתרחש עבורכם, זו הזכות הכי גדולה שלי כמלווה בדרך הזו.

ימית סטפנסקי, מחברת השיטה לעצור, לנשום ולצאת לדרך, בעלת מאסטר ב- NLP מבוסס Mindfulness, בוגרת לימודי תודעת הזן, Mindfulness לילדים, קבלה ובעלת ניסיון של 16 שנים בהוראה כמורה לפסיכומטרי בבית הספר יואל-גבע.

אתחיל בזה שהשיתופים בקורס הם לא העיקר אף שיש בהם חלק חשוב ורלוונטי לשלבים מסויימים בקורס. 

אמשיך בזה שאת לא חייבת כלום. התהליך בקורס נועד לשחרר אותנו מכל מה שחשבנו שאנחנו "חייבות" ומלמד אותנו להתחיל להיות ערות למה שאנחנו רוצות ולאט לאט, גם ללמוד לתת לרצונות המשתנים שלנו את המקום.

היתרון בלימוד בקבוצה הוא שאנחנו זוכים ללמוד המון גם משיתופים של אחרים ומנסיוני, החשיפה לאחרים לאט לאט מפגישה אותנו עם הרצון שלנו להגיע גם אנחנו לנוכחות מלאה. 

אז אסכם ב- תחליטי לא להחליט ותלמדי תוך כדי להקשיב לעצמך ולפעול לפי מה שמדויק לך לאותו הרגע.

בוודאי! תלמידים שלמדו אצלנו בקורסים, תמיד שמחים לספר על החוויה האישית שלהם אצלנו. צרו איתנו קשר ואסביר לכם כיצד ניתן ליצור איתם קשר ולטעום גם מנקודת מבטם האישית את המסע האדיר הזה.

המטרה שלנו משותפת וכדי לקבל מהתהליך שלנו את מה שאת רוצה לקחת, עליך לרצות להיות בו, כך שלעולם לא נכריח מישהי שהתחילה את המסע להמשיך בו, אם תרגיש כי זה אינו מקומה.

ניתן לעזוב את הקורס בכל שלב ובתקנון הקורס תוכלי לקרוא על כך עוד.

בקורס נלמד את כל הכלים שדרושים לנו למסע הזה ולכן אין צורך בידע מוקדם.

אוסיף שמהניסיון שלי, גם משתתפות שהגיעו עם ידע או רקע מוקדם, העידו שפעמים רבות בקורס שלנו, הן חוו את הדברים כאילו נתקלו בהם בפעם הראשונה.

שנים-עשר מפגשים, 42 שעות לימודיות - בשילוב כלים מעשיים מעולמות ה-NLP Kabbalah, Mindfulness ו-Zen.

מפגש עבודה 1:1 עם המנחה.

לימוד קבוצתי במקביל לליווי אישי של המנחה לאורך הקורס.

נרשמת לקורס? העבודה מתחילה עכשיו בעזרת החוברת "הסיפור שלי".

קורס דיגיטלי "מתעוררים" פתוח לשנה ללא עלות לתרגול וחיזוק.

אפשרות לחזור על הקורס בעלות סמלית, על בסיס מקום פנוי.

מתלבטת? דברי עם הבוגרים שלנו או תתאמי שיחת ייעוץ עם המנחה ללא עלות.

קדימה! שריינו לי כיסא:

לתשלום

שריינו לעצמכם מקום בקורס הבא

מפגשי עבודה אישיים עם המנחה.

Zen, Mindfulness, NLP, קריותרפיה - כל הכלים במקום אחד

מספר המקומות בקבוצה מוגבל.

כדי להגשים את היעוד שלנו עלינו לעשות דבר אחד בלבד -
להיות מי שאנחנו באמת. זה לבדו יביא איתו את כל השאר.

ימים ושעות של המפגשים

ספרו לחברים:

איזה כייף שבחרת להצטרף אלינו לכנס המבוא ב- ZOOM
"לעצור, לנשום ולצאת לדרך - המסע השלם"

עם הרשמתך, אנחנו שומרים לך מקום בכנס שיתקיים ב- 30.7, בשעה 20:30

מספר הקומות מוגבל ! ! !

אם אין באפשרותך להגיע – נשמח לקבל עדכון כדי לאפשר למישהו אחר להגיע

* לקראת הכנס תפתח קבוצת וואטסאפ ייעודית ושקטה (ללא אפשרות לתגובות) שם נוכל לתזכר אותך 
ולשלוח לך את הלינק לכנס ב-ZOOM.
 
מחכים כבר לפגוש אותך שם.
ימית סטפנסקי וצוות הקורס – "לעצור, לנשום ולצאת לדרך"