לעצור, לנשום ולצאת לדרך

הקורס הפרונטלי במושב גנות

בהנחיית ימית סטפנסקי

מאסטר NLP ובוגרת לימודי Mindfulness, תודעת ה-Zen וקבלה.

מסע מטורף פנימה - לנקות מעצמך את כל מה שלא שייך לך
ולהתחיל להיות מה שנועדת להיות.

יש לנו תפקיד, כל אחת ואחד מאתנו נולדים עם משמעות אדירה לעולם הזה, אבל אנחנו גדלים ושוכחים את התפקיד הזה, ולא מדובר במשהו שעשינו לא נכון – נהפוכו, זהו המסע הטבעי של כל אדם.

ההתרחקות שלנו מעצמנו מתחילה בגיל ינקות, אנחנו לא יכולים להתלבש לבד, לאכול לבד, להתחמם לבד, לשרוד לבד ומסיקים שאם נהיה מה שדמויות הסמכות שלידנו מעודדות אותנו להיות, יש סיכוי גבוה יותר שהן יגנו עלינו, יאהבו אותנו – ושאנחנו נשרוד. מרגע זה נתחיל להתאמן בלהיות משהו אחר ממה שאנחנו ולימים, נשכח את מי שאנחנו באמת, את הרצונות שלנו, האהבות שלנו, את הסיבה לשמה הגענו לכאן.

להבין מי למדנו שעלינו להיות וכיצד הלמידות האלו משפיעות על כל תחומי חיינו, להשתחרר מדפוסים ישנים שאינם רלוונטיים עוד, למצוא את החופש לחיות בשחרור ובאותנטיות ומשם – להתחבר מחדש ליכולת שלנו להשפיע ולהגשים את ייעודנו. 

"לעצור, לנשום ולצאת לדרך" היא שיטה בת שלושה שלבים, שמבוססת על המכנה המשותף בין גישות מופלאות (NLP, Mindfulness, קבלה ו- Zen) המהוות היום דרך חיים למאות אלפי אנשים ברחבי העולם. בקורס נלמד את כל הכלים הדרושים לנו למסע החזרה אל עצמנו ונזכה לחוות ביחד את המסע המופלא ביותר, שהחיים שלנו זימנו לנו.  

סילבוס הקורס "לעצור, לנשום, לצאת לדרך"

מסע ב-3 שלבים

לעצור

הפעולה היחידה שאנחנו צריכים לעשות כדי למצוא את עצמנו, היא לנקות את כל מה שחשבנו שאנחנו – ומעולם לא באמת היינו.
בחלק הזה נלמד איך לזהות ולאזן את כל הסיפורים שאימצנו על עצמנו לאורך השנים ושהפכו לפילטר דרכו אנו חווים את המציאות שלנו כל רגע ורגע ביום.
נלמד להתבונן במחשבות שלנו כאן ועכשיו ולראשונה בחיינו הבוגרים להביט בהן אחרת ולייצר מרחב שבו נוכל לבחור באופן חופשי ומדויק איך אנחנו חווים ומגיבים לכל מה שפוגש אותנוו.

המסע של כולנו

המציאות שלי

הסיפורים שלנו

כאן ועכשיו

האני הישן

מפריעים לאוטומטים

מהי מדיטציה

תרגול

עולם פנימי מוקרן לעולם חיצוני

מראה, מראה שעל הקיר

ריקות

מפנצ'רים סיפורים

לומדים את האפור

מי אני לא?

לדעת לא לדעת

לנשום

בחלק הראשון של הקורס למדנו איך לעצור ולשנות אוטומטים שתרגלנו במשך שנים ושלמעשה - מעולם לא באמת היו שייכים לנו, היומיום שלנו בהיר ושקט יותר עכשיו והאותנטיות שלנו נוכחת יותר ויותר על פני השטח. במקום הזה בדיוק, אנחנו מבשילים לשלב הבא - לצלול לעומק ולנקות גם את העבר שלנו.
זכרונות שקודדנו כ"כשלונות", שעדין מחזיקים בתוכם אשמה וחרטה, משפיעים על ההחלטות שלנו בהווה באופן לא מודע. עכשיו כשאנחנו כבר נעשים מחוברים לכוחות שלנו היום, הגיע הזמן להביט גם על מסע חיינו אחרת. להבין שכל מפגש נועד לטובתנו ולאתר את הלמידות שהיו גם במקומות הכי כואבים, גם אם בזמנו לא היינו מסוגלים לראות זאת, כי לכאב ההוא היה תפקיד חשוב. כשמשנים נקודת מבט, כשמשחררים את קליפות הכאב שאחזנו בהן פעם, רק אז מבינים שהדרך שלנו, נועדה לנו, כמו סטאג' שדרכו קבלנו את הכלים האדירים שיום אחד ישמשו אותנו כשנגשים סופסוף את ייעודנו.

הבוץ שבתחתית הכוס

זווית אחרת סיפור אחר

האחר

מקלפים את הקליפות

ואהבת לרעך כמוך

הצד השני של הקרחון

חוזרים בזמן

סליחה

השינוי

מה אני כן?

נזכרים ב"למה?"

לצאת לדרך

ניקינו מעצמנו את כל מה שאנחנו לא - מה שאנחנו כן כבר מתחיל להתגלות. פה אנחנו יוצאים למסע ההיזכרות בייעוד שלנו, לומדים איך להיות הדבר האדיר שאנחנו ואיך להעביר אותו לאחרים.
זה הרגע הקסום שבו אנחנו מפסיקים להתפעל מהשמש כשהיא זורחת ומחממת אותנו, זה הרגע שבו אנחנו מבינים שאנחנו בעצמנו השמש - ומתחילים להאיר באורנו האדיר את הדרך הזו גם לכל האחרים.

מימוש הדרך

איך להיות הדבר שאני

אהבה שאינה תלויה בדבר

הנה אני

להוציא את האור

דרך שיש בה לב

יש עוד משהו שחשוב לך לשאול אותי לפני ההרשמה?  אני כאן, לשמוע ולסייע בכל התלבטות

איך ומתי זה קורה?

הקורס הקרוב מתחיל ב-19.5 בבית התרבות של מושב הגנות הסמוך לתל-אביב, עטופים בכאן ועכשיו של הטבע ובמרחב למידה ותרגול מעגלי וקסום. 

הקורס מתקיים בקבוצות של עד 20 משתתפים בקבוצה, נלמד את התיאוריה, נתמקצע בכלים ונתרגל אותם ביחד, ובמקביל לכל אחד ערוץ אישי ופתוח מול המנחה, הכולל פגישה אחד על אחד שתתואם לאורך הקורס, כדי לוודא שתמצו את הפוטנציאל האדיר של המסע שלכם איתנו.

בקורס שנים-עשר מפגשים שמתקיימים פעם בשבוע בימי רביעי, בין השעות 18:30-22:00.

השיעורים מלווים במצגות, שיח פתוח לשאלות, עבודה עם דוגמאות, תרגולים אישיים וקבוצתיים, מדיטציות מודרכות, תרגולים לבית ואינספור אסימונים שהולכים ליפול לכם עד למפגש הבא.   

ההרשמה לקורס הקרוב בעיצומה

החל מה- 19.5 במושב גנות

מספר המקומות מוגבל

עלות הקורס:

  • לעצור, לנשום, לצאת לדרך 3950 ₪

    הקורס הפרונטלי במושב גנות

בהרשמה המוקדמת בלבד (עד ה-30.4) 
מחיר מיוחד של 3500 ₪
437.5  בשמונה תשלומים

הרשמו עכשיו:

לתשלום

למי מיועד הקורס?

הקורס מיועד לכל מי שכבר מבין שמי שניהל את חייו עד היום לא היה לגמרי הוא. 

לכל מי ששומע במהלך היום אינספור קולות בראש ששייכים לכל-כך הרבה אנשים שונים, ואת קולו שלו, כבר לא מצליח לזהות ביניהם. 

לכל מי שיודע ומרגיש בכל תא ותא בגופו, שהוא נועד ליותר, שהוא מיוחד, שיש בו כל-כך הרבה ואין לו מושג למה הוא לא הדבר האדיר שמחכה לו בפנים. 

מדובר במסע ששייך לכולנו – אנשים מנסים כל חייהם "לתקן" את מה שבחוץ – לשנות מערכות יחסים, להחליף מקום מגורים או מקום עבודה, אבל בסופו של דבר הפתרון המלא טמון בניקיון פנימי – כשעושים את העבודה בתוכנו ומנקים את הכלי שלנו – את הפילטר אתו אנחנו חווים את כל המציאות שלנו – אז מתעורר השינוי האמיתי שתמיד ביקשנו וכל אותן הבעיות שחווינו בחוץ, פשוט נפתרות מעצמן.

רוצים לשמוע עוד לפני שנרשמים? תכתבו לי איך נוח לכם ואני מבטיחה לחזור אליכם בהקדם:

עלי ועל השיטה - לעצור, לנשום ולצאת לדרך

ימית סטפנסקי, בת 39, נשואה לתומר ואמא של יער, ים וגפן.

מאסטרית NLP מבוסס Mindfulness, מטפלת, בוגרת קורס תודעת הזן, לימודי קבלה, Mindfulness לילדים ועם התמחות בת 16 שנים בתחום הלוגיקה, ההוראה והפיתוח האישי כמורה לפסיכומטרי ב"יואל גבע". בוגרת לימודי משחק ותאטרון בביה“ס לאומנויות הבמה “בית-צבי“, חלק מצוות מנהל ב- startup, בעלת חברת הפקות ותוכן, יוצרת, תסריטאית ובימאית.

אבל בעיקר? מחכה בטירוף לפגוש אתכם ולצאת ביחד למסע משנה חיים

מאז שאני זוכרת את עצמי חיפשתי חיים של "יותר" אז עשיתי ולמדתי ולימדתי עוד ועוד תחומים, כמו פלירטוט עם אינספור תחומים בתקווה שאחד מהם ישמיע לי את צליל הגונג המיוחד ויסמן לי שהגעתי ליעד. רק אחרי שכמעט ויתרתי, רק אחרי שהתסכול והריקות מילאו את ריאותי, התחלתי את המסע שלי פנימה דרך לימודים שקשורים בתודעה והתפתחות, ושם לראשונה הבנתי – התשובות תמיד היו אצלי, רק חיפשתי אותן בחוץ ולא בתוכי.  

כדי להבין מה ה"יותר" של כל אחת ואחד מאתנו, אנחנו צריכים קודם כל להבין – מי אנחנו. לא מה סיפרנו לעצמנו שאנחנו עד היום ובטח לא מה אחרים אומרים עלינו שאנחנו, אלא מי אנחנו באמת – מתחת לכל השכבות האלו. רק כשמרוקנים את הכוס ומנקים מעצמנו את כל אותם סיפורים ישנים – נוצר מרחב נשימה חי למי שאנחנו באמת ומשם, בתהליך טבעי והרמוני, התשובות הכי גדולות לשאלות שתמיד שאלנו, מגיעות אלינו מעצמן, כאילו חיכו שנהיה במקום הנכון שלנו כדי שנוכל להבחין בהן.

דרך המפגש של המסע האישי שלי, עם העולמות והכלים שלמדתי (NLP , Zen , Mindfulnes, קבלה ועוד)  – נוצרה השיטה שנקראת "לעצור, לנשום ולצאת לדרך" – המכנה המשותף של כל הגישות – שמייצר לנו את המסע השלם בן שלושת השלבים אל מי שאנחנו באמת והרגע שבו התחלתי ללמד את המסע הזה, היה הרגע שבו כל החלקים שבי הפכו לאחד. 16 שנות הוראת פסיכומטרי הפכו להכשרה הטובה ביותר שיכולתי לבקש אל המקום הזה – הניסיון בלימוד והובלת קבוצות, היכולת להסביר רעיונות מורכבים בפשטות, לחבר רוח ולוגיקה ביחד, תיאוריה ופרקטיקה. 

אני קמה כל בוקר כדי להביא גם אתכם אל המקום המדויק שלכם, הפסקתי לקום בבוקר רק כי התעוררתי. 

מהי השיטה לעצור, לנשום ולצאת לדרך?

אנחנו יכולים להמשיך לחפש חיים של "יותר", במשך כל חיינו: להחליף עבודות, לשנות מקום מגורים או בני זוג – ועדין, הגונג שמסמן "הגעתם ליעד" לא יישמע.

כדי להבין מה ה"יותר" של כל אחת ואחד מאתנו, אנחנו צריכים קודם כל להבין – מי אנחנו. לא מה סיפרנו לעצמנו שאנחנו עד היום ובטח לא מה אחרים אומרים עלינו שאנחנו, אלא מי אנחנו באמת – מתחת לכל השכבות האלו.

רק כשמרוקנים את הכוס ומנקים את כל אותם סיפורים ישנים – נוצר מקום למי שאנחנו באמת לצאת החוצה ומשם, בתהליך טבעי והרמוני – הכל כבר קרה מעצמו.

דרך המפגש עם עולמות קסומים כמו ה- NLP , Zen , Mindfulnes או קבלה ומיצוי המכנה המשותף של כל הגישות האלו  – נוצרה השיטה שנקראת "לעצור, לנשום ולצאת לדרך" –  שמייצרת לנו את המסע השלם בן שלושת השלבים שכל אדם צריך לעבור. 

לעצור, לנשום ולצאת לדרך – זה המקום שלכם ללמוד מי אתם באמת?, מה נועדתם לעשות? ואיך נכון לעשות את זה?.

התלבטויות אחרונות? אשמח לשמוע ולעזור:

שאלות ותשובות

הרבה מגיעים אלי כשברירת המחדל שלהם, היא העדפה ברורה ומוכרת לתהליכים אישיים בקליניקה. 

העניין הוא שעצם ההרגשה שתהליך אישי יתאים לך יותר, אומר שיש משהו בהתמודדות עם החשיפה בפני קבוצה שכדאי לך ללמוד להתמודד איתו, מטרת החלק הראשון בקורס שלנו היא לנקות מעצמך סיפורים שהחזקת בהם כבר שנים וגם "אין לי בעיה להיחשף, אבל אין לי כוח לשמוע אחרים", או "אני מרגישה שאני מתקדמת ולא רוצה שיעכבו אותי" אלה רק סיפורים שנשענים על חוויות קודמות.

העבודה בקבוצה מייצרת לנו אינסוף מצבים להתבוננות עצמית, חקירה ולמידה מעצם האינטראקציה המשותפת וזהו חלק קריטי בתהליך שלך. בקבוצה אנחנו זוכים לחוות על בשרנו את התכנסות הפרטים לכדי אחד שלם.  בקבוצה יש גם תנועה ברורה לעבר היעד המשותף וגם מקום להיות ולשתף ולהעזר באחרים והדבר החשוב ביותר בעיני – בקבוצה ברור לנו יותר כמה התהליך שלנו באחריותנו, זהו חלק מאוד חשוב בעיני בהשפעתו על התוצאות. 

כמובן שאם עדין יש לך התלבטות, אני מזמינה אותך לדבר איתי  ולהתייעץ לגבי התהליך המדויק ביותר עבורך.

מבחינתי המטרה היא אחת – להעביר לכם את כל הכלים ולחוות אתכם את הדרך אל המקום המדויק שלכם. 

זו גם הסיבה שאני מאפשרת לבוגרי הקורסים לחזור עליהם בעלות סמלית. אני ערה לקצב ההבשלה האישי של כל אחד, ולהיות אתכם שם, כשהקסם הזה מתרחש עבורכם, זו הזכות הכי גדולה שלי כמלווה שלכם.

ימית סטפנסקי, מחברת השיטה לעצור, לנשום ולצאת לדרך, בעלת מאסטר ב- NLP מבוסס Mindfulness, בוגרת לימודי תודעת הזן, Mindfulness לילדים, קבלה ובעלת ניסיון של 16 שנים בהוראה כמורה לפסיכומטרי בבית הספר יואל-גבע.

אתחיל בזה שהשיתופים של המשתתפים הם לא העיקר, אף שיש בהם חלק חשוב ורלוונטי בנקודות מסוימות בקורס. 

אמשיך בזה שאת לא חייבת כלום. התהליך בקורס נועד לשחרר אותנו מכל מה שחשבנו שאנחנו "חייבים" ומלמד אותנו להתחיל להיות ערים למה שאנחנו רוצים ולאט לאט, גם ללמוד לתת לרצונות המשתנים שלנו את המקום.

היתרון בלימוד בקבוצה הוא שאנחנו זוכים ללמוד המון דווקא משיתופים של אחרים ומנסיוני, החשיפה לאחרים לאט לאט מפגישה אותנו עם הרצון שלנו להגיע גם אנחנו לנוכחות מלאה. 

אז אסכם ב- תחליטי לא להחליט ותלמדי תוך כדי להקשיב לעצמך ולפעול לפי מה שמדויק לך לאותו הרגע.

בוודאי! תלמידים שלמדו אצלנו בקורסים, תמיד שמחים לספר על החוויה האישית שלהם אצלנו. צרו איתנו קשר ונסביר לכם איך ניתן ליצור איתם קשר ולטעום גם מנקודת מבטם האישית את המסע האדיר הזה.

המטרה שלנו משותפת וכדי לקבל מהתהליך שלנו את מה שאנחנו רוצים שתיקח, עליך לרצות להיות בו, כך שלעולם לא נכריח מישהו שהתחיל את התהליך להמשיך בו, אם ירגיש כי זה אינו מקומו.

ניתן לעזוב את הקורס בכל שלב ובתקנון הקורס תוכל לקרוא על כך יותר.

בקורס נלמד את כל הכלים שדרושים לנו למסע הזה ולכן אין צורך בידע מוקדם.

אוסיף שמהניסיון שלי, גם אנשים שהגיעו עם ידע או רקע מוקדם, חוו את הדברים בתהליך שלנו, כאילו שמעו את הדברים בפעם הראשונה מאופי העברת החומר, מהתרגולים השונים, מהתהליך במיוחד שקורה בקבוצות שלנו.

חשוב לך לספר לי משהו לפני ההרשמה?

לשיחה עם ימית

שנים-עשר מפגשים, 42 שעות לימודיות - בשילוב כלים מעשיים מעולמות ה-NLP Kabbalah, Mindfulness ו-Zen.

מפגש עבודה 1:1 עם המנחה.

לימוד קבוצתי במקביל לליווי אישי של המנחה לאורך הקורס.

נרשמת לקורס? העבודה מתחילה עכשיו בעזרת החוברת "הסיפור שלי".

קורס דיגיטלי "מתעוררים" פתוח לשנה ללא עלות לתרגול וחיזוק.

אפשרות לחזור על הקורס בעלות סמלית, על בסיס מקום פנוי.

מתלבטים? דברו עם הבוגרים שלנו או תתאמו שיחת ייעוץ עם המנחה ללא עלות.

אני רוצה לשריין לי כיסא:

לתשלום

שריינו לעצמכם מקום בקורס הבא

מפגשי עבודה אישיים עם המנחה.

Zen, Mindfulness, NLP, קריותרפיה - כל הכלים במקום אחד

מספר המקומות בקבוצה מוגבל.

כדי להגשים את היעוד שלנו עלינו לעשות דבר אחד בלבד -
להיות מי שאנחנו באמת. זה לבדו יביא איתו את כל השאר.

ימים ושעות של המפגשים

ספרו לחברים:

איזה כייף שבחרת להצטרף אלינו לכנס המבוא ב- ZOOM
"לעצור, לנשום ולצאת לדרך - המסע השלם"

עם הרשמתך, אנחנו שומרים לך מקום בכנס שיתקיים ב- 30.7, בשעה 20:30

מספר הקומות מוגבל ! ! !

אם אין באפשרותך להגיע – נשמח לקבל עדכון כדי לאפשר למישהו אחר להגיע

* לקראת הכנס תפתח קבוצת וואטסאפ ייעודית ושקטה (ללא אפשרות לתגובות) שם נוכל לתזכר אותך 
ולשלוח לך את הלינק לכנס ב-ZOOM.
 
מחכים כבר לפגוש אותך שם.
ימית סטפנסקי וצוות הקורס – "לעצור, לנשום ולצאת לדרך"