תהליך אישי משולב אמבטיית קרח

טיפול משולב קליניקה וטבילות באמבטיית קרח בקליניקה במושב גנות

בשיטת "לעצור, לנשום ולצאת לדרך".

אנחנו מסתובבים עם מן מועקה כזו של "ריק" בתוך הבטן.. לפעמים היא יותר מורגשת, כשעסוקים קצת פחות.. קמים כי התעוררנו, התשוקה כבר מזמן מטושטשת, לא יכול להיות שזו הייתה הכוונה של הכל.. 

אז יש שעוברים דירה, כי "משנה מקום משנה מזל" ויש שמחליפים את האנשים שמסביבם באחרים כי הם אלו שעיכבו אותם כל הזמן הזה.. 

אבל האמת היא שזה לא זה ולא זה ורק אנחנו יכולים להוציא את עצמנו מהמקום הזה. כי המועקה הזו רוצה בשבילנו משהו טוב – היא רוצה שנתעורר! שנשתחרר מהסיפור הישן ששנים סיפרנו על עצמנו ונצא לעולם חופשיים להיות מה שנועדנו להיות. 

הגיע הזמן להבין שהמתנה הכי גדולה שלך לעצמך היא תהליך מקצועי שיוביל אותך למימוש המהות האותנטית שלך ואני יכולה להבטיח לך שמעבר דירה או כל שינוי חיצוני אחר – לא יעשה את זה באמת.

למה לחכות לקצה כדי להתעורר?!

אני יודעת שנראה לך שזה רק שלך. אני יודעת שנראה לך שכולם מסביב בסדר. האמת היא שכל מה שקורה לך טבעי לחלוטין והוא חלק מהמסע שכל אחד עובר וצריך לעבור. 

מסע שמתחיל כשאנחנו מפתחים את התלות שלנו באחרים בתור ילדים ומנכסים לעצמנו אמונה בסיסית מנחה שלעתיד תהוה את מקור כל הבעיות שלנו, זה  ממשיך כשאנחנו הולכים לאיבוד מאחורי הפרסונה השקרית הזו שיצרנו ושנועדה לרצות את כולם חוץ מאיתנו, ומסתיים כשכואב לנו מספיק ואנחנו מחליטים להסיר את המסיכות, לנקות מעצמנו את כל מה שאנחנו לא, ולהביט, אולי לראשונה באופן מודע, בכל מה שאנחנו כן. 

אני מזמינה אותך לצאת למסע אל עצמך. להפוך את החיים שלך לקלים יותר, את ההחלטות שלך לפשוטות ומדויקות יותר ולראשונה לעבור על מערכת היחסים החשובה ביותר שמשפיעה ישירות על כל האחרות – מערכת היחסים עם עצמך. 

להשתחרר מהתלות בסביבה זה להפנות את האנרגיה פנימה. להפוך בעצמך לאדם הכי קרוב לך, לזה שמכוון, שנותן את העצה הכי מדויקת ונכונה, כי תמיד היית שם, אבל רעשי הרקע הסיטו אותך מהקול היחיד שהיה עליך לשמוע. 

קצת על התהליך שמצפה לך

נתחיל בשיחת טלפון מקדימה כדי ללמוד מעט על המקום ממנו הגעת ולתאם ציפיות לקראת המסע המשותף ונמשיך לפגישה ראשונית בקליניקה במושב גנות או בזום (לגרים מרחוק).

בתהליך עצמו נכיר, נזהה ונכיר את האמונות הבסיסיות שהחזקת עד כה על עצמך ושעיכבו אותך מלהיות הדבר האדיר שנועדת להיות, נבין מה תפקידן במסעך, אילו כוחות קיבלת מהם ואז נוכל לשחרר.

מגיע גם לך לייצר לעצמך מרחב פנימי של חופש להיות הדבר האדיר שנועדת להיות. מרחב שמאפשר לך לנשום עמוק, להתבונן, להקשיב לרצונות שלך ולראות איך הכל משתלב בהרמוניה עם כל מה שבחוץ מעצם היותך בקשיבות לעצמך.  

נלמד כלים מדהימים ופשוטים ליישום בחיי היומיום שלך מעולמות ה– NLP, מיינדפולנס, קבלה ו-זן, שיוכלו לשמש אותך הרבה אחרי שהתהליך שלך יסתיים.

המפגשים מתקיימים

בשעות הבוקר והצהריים

בימים א-ה בלבד.

תהליך משולב עם טבילה
באמבטיית קרח מתקיים
בקליניקה שבמושב גנות.

ספרו לחברים:

טיפול משולב עם אמבטיות קרח - בקליניקה במושב גנות

מעבר ליתרונות הבריאותיים המוכרים של טבילות באמבטיות קרח כמו שיפור זרימת הדם בגוף, זירוז החלמה מדלקות, חיזוק המערכת החיסונית ועוד..  

למפגש עם המים הקרים יכולת אדירה בתהליך ההתפתחות האישי שלנו. המפגש עם המים מייצר בהירות. כשאנחנו יוצאים למסע פנימי שכזה אנחנו מגלים כמה האויב הכי גדול של עצמנו הוא תמיד – עצמנו. אנחנו אלה שמנגנים לנו בראש את הקולות הכי קשים גם כשהם לא מגיעים מבחוץ. אנחנו אלה שמענישים את עצמנו שוב ושוב על אותה הטעות. המחשבה שאנחנו לא מסוגלים לעשות משהו היא מחשבה שלנו – היא לא המציאות, אבל כשניגנו אותה בראשנו כל-כך הרבה זמן, זה מתחיל להיות מבלבל ואנחנו כבר ממש מאמינים בזה.

היכולת של המים הקרים למקם אותנו מיידית בכאן ועכשיו. כמו מדיטציה טובה – בלי לחשוב על העבר או לחשוש מהעתיד, רק מה שיש כאן – אני, המנחה שאיתי והמים. 

הכוח הטיפולי של ההתבוננות שאנו זוכים לה מהמקום הבהיר בתוך המים מאפשרת לנו לשמוע סופסוף את עצמנו. את האני הכי אמיתי שלנו. זה שיש בו חמלה ויכולת לסלוח, ואהבה שאינה תלויה בדבר. מפגש כזה הופך להיות עוגן שאפשר גם ללמוד ממנו וגם לשחזר אותו בעזרת כלים גם מחוץ למים ולהביא את כל הקסם הזה לחיי היומיום. 


"אין מילים לתאר את ההרגשה כשיוצאים מהמים!"

לשיחה ותיאום פגישה ראשונית

התקשרו עכשיו:

איזה כייף שבחרת להצטרף אלינו לכנס המבוא ב- ZOOM
"לעצור, לנשום ולצאת לדרך - המסע השלם"

עם הרשמתך, אנחנו שומרים לך מקום בכנס שיתקיים ב- 30.7, בשעה 20:30

מספר הקומות מוגבל ! ! !

אם אין באפשרותך להגיע – נשמח לקבל עדכון כדי לאפשר למישהו אחר להגיע

* לקראת הכנס תפתח קבוצת וואטסאפ ייעודית ושקטה (ללא אפשרות לתגובות) שם נוכל לתזכר אותך 
ולשלוח לך את הלינק לכנס ב-ZOOM.
 
מחכים כבר לפגוש אותך שם.
ימית סטפנסקי וצוות הקורס – "לעצור, לנשום ולצאת לדרך"