אודות Waking Up

המקום שנותן לכל הגישות מקום

NLP, Mindfulness, Zen & Kabbalah וטיפול במים קרים.

"המטרה שלי ב- WAKING-UP והסיבה שבשבילה אני קמה מלאת מוטיבציה בכל בוקר היא אתם והידיעה שאפשר לתת לכם כבר היום את כל הכלים להגיע לשקט אמיתי. אין מה לחכות יותר, כל שנה שעוברת בלי שהתעוררנו ולקחנו אחריות על החיים שלנו, היא שנה שאנחנו לא ממצים. יש לכל אחת ואחד מאיתנו פוטנציאל אדיר שקיים בתוכנו, חושת חוסר הנוחות שקיימת עד לאותו הרגע שבו לומדים איך להוציא את האור הזה החוצה, היא בדיוק מה שנחוץ לנו כדי להניע אותנו אל עבר השינוי הזה. מסע חזרה אל עצמנו כמו שמעולם לא הכרנו."

קצת עלי

ימית סטפנסקי, בת 42, נשואה לתומר ואמא של יער, ים, גפן וטבע.

מאסטרית NLP מבוסס Mindfulness, מטפלת, בוגרת קורס תודעת הזן, לימודי קבלה, Mindfulness לילדים, טיפול במים קרים ועם התמחות בת 16 שנים בתחום הלוגיקה, ההוראה והפיתוח האישי כמורה לפסיכומטרי ב"יואל גבע". 

מתרגשת מהמחשבה לפגוש גם אתכם ולצאת ביחד למסע משנה חיים

קצת על השיטה - לעצור, לנשום ולצאת לדרך

מאז שאני זוכרת את עצמי חיפשתי חיים של "יותר", אז עשיתי ולמדתי ולימדתי עוד ועוד תחומים.. ואחרי שנים של עשייה וחיפושים ו"גונג" ששוב ושוב לא נשמע מבחוץ ומסמן ש"הגעתי ליעד", הבנתי שכל הזמן הזה – חיפשתי במקום הלא נכון.

כדי להבין מה ה"יותר" של כל אחת ואחד מאתנו, אנחנו צריכים קודם כל להבין – מי אנחנו. לא מה סיפרנו לעצמנו שאנחנו עד היום ובטח לא מה אחרים אומרים עלינו שאנחנו, אלא מי אנחנו באמת – מתחת לכל השכבות האלו.

רק כשרוקנתי את הכוס וניקיתי מעצמי את כל אותם סיפורים ישנים – נוצר מקום למי שאני באמת לצאת החוצה ומשם, בתהליך טבעי והרמוני – הכל כבר קרה מעצמו.

דרך המפגש של המסע האישי שלי, עם עולמות קסומים שלמדתי בדרך (NLP , Zen , Mindfulnes, קבלה ועוד)  – נוצרה השיטה שנקראת "לעצור, לנשום ולצאת לדרך" – המכנה המשותף של כל הגישות כולן שמייצר לנו את המסע השלם בן שלושת השלבים שכל אדם צריך לעבור. 

לעצור, לנשום ולצאת לדרך – זה המקום שלכם ללמוד: מי אתם באמת?, מה נועדתם לעשות? ואיך נכון לעשות את זה?.

איפה אפשר לעבור את התהליך המופלא הזה?

תאריכי הקורסים הקרובים:

ספרו לחברים:

מרץ 2020 והעולם אומר לנו לעצור

יש שיחזרו מהתקופה הזו לחיים הישנים שלהם ויש שיחזרו אל החיים שהם תמיד רצו.

לאן אתם חזרתם?...

העולם אומר לנו לעצור. מבקש מאתנו ללחוץ רגע על כפתור הפאוז של החיים שלנו, להתכנס פנימה ולהתבונן בעצמנו באמת, כדי אולי סופסוף לבחור אחרת. הבידוד, הקשר לקשיים בנשימה, לא סתם אלה הדברים שהעולם שם לנו מול העיניים.. כבר שנים שאנחנו עם העיניים במסכים, שמים את כל האותנטיות שלנו בעוצר, בלי לנשום רגע, בלי לחשוב מחדש על כלום, 24/7 בלו"זים וסימון וי, מכורים לכל דבר שיטשטש לנו את מה שבאמת חשוב.. ובפנים – ובהתכחשות מלאה לזה – נשארים ריקים.

אבל למזלנו – מישהו חכם מאתנו הבין שהגיע הזמן שההר יגיע אל מוחמד, וגרם לכולנו לעצור, כי הוא יודע, שרק חוסר הוודאות הזה שאנחנו נמצאים בו עכשיו, יכול לרפא אותנו ממחלה קשה בהרבה מההיא עם השם של הבירה, מחלה שלא פוסחת על אף אדם או שכבת גיל וכולנו סובלים ממנה כבר שנים בלי לשים לב בכלל.

אז עכשיו, כשאנחנו בבית, ואי אפשר לברוח – לא לחברים, לא לעבודה, לא לקניות והכי חשוב – לא יכולים לברוח מעצמנו, זה הזמן שלנו לעשות את העבודה שהעולם כל-כך רוצה שנעשה, עבודה שהיא המכנה המשותף של כל הגישות שאי-פעם למדתי, גם אם הן מגיעות מעולמות כל-כך רחוקים."

המשך קריאה ←

איזה כייף שבחרת להצטרף אלינו לכנס המבוא ב- ZOOM
"לעצור, לנשום ולצאת לדרך - המסע השלם"

עם הרשמתך, אנחנו שומרים לך מקום בכנס שיתקיים ב- 30.7, בשעה 20:30

מספר הקומות מוגבל ! ! !

אם אין באפשרותך להגיע – נשמח לקבל עדכון כדי לאפשר למישהו אחר להגיע

* לקראת הכנס תפתח קבוצת וואטסאפ ייעודית ושקטה (ללא אפשרות לתגובות) שם נוכל לתזכר אותך 
ולשלוח לך את הלינק לכנס ב-ZOOM.
 
מחכים כבר לפגוש אותך שם.
ימית סטפנסקי וצוות הקורס – "לעצור, לנשום ולצאת לדרך"