לעצור, לנשום ולצאת לדרך

קורס דיגיטלי המסע המלא

בהנחיית ימית סטפנסקי

מאסטר NLP מבוסס MINDFULNESS

  • נפתח ב- 16.4
  • כל 4 ימים מתפרסם שיעור חדש
  • פתוח למשך שנה
 
מחיר מיוחד לתקופת הקורונה: 750 ש"ח בלבד! (72% הנחה) 
מחיר רגיל: 2700 ש"ח 

בקורס "לעצור, לנשום ולצאת לדרך" שלושה שלבים מרכזיים

לעצור

הפעולה היחידה שאנחנו צריכים לעשות כדי למצוא את עצמנו, היא לנקות את כל מה שחשבנו שאנחנו – ומעולם לא באמת היינו.
בחלק הזה נלמד איך לנקות את כל הסיפורים שאימצנו על עצמנו לאורך השנים ושהפכו לפילטר שדרכו חווינו עד היום את המציאות.
נלמד להתבונן במחשבות שלנו כאן ועכשיו ולראשונה בחיינו הבוגרים לייצר מרחב שבו נוכל לבחור באופן חופשי על מה אנחנו חושבים ואיך אנחנו מגיבים לכל מה שמגיע אלינו.

לנשום

עכשיו, כשיצרנו סדקים באני השקרי שלנו והאני האותנטי שהיה מתחתיו מתחיל לשלוח קרני אור החוצה, זה הזמן להסתכל אחרת על המקום שממנו הגענו.
כשמסתכלים נכון על המסע של חיינו, מבלי להיתקע על קליפות הכאב ומחפשים את הלמידות שלקחנו מהדרך, רק אז מבינים שלא סתם באנו דווקא משם ושיש לכל אחת ואחד מאתנו תפקיד חשוב בעולם הזה.

לצאת לדרך

אז מי אני כן? ואיך להיות הדבר הגדול שאני? פה אנחנו יוצאים למסע האישי שלנו לחיים חדשים ומעוררי השראה. דרך היא רק דרך. הגיע הזמן לצאת לאחת שיש בה לב.
להוציא את האור שבנו זו לא בחירה, זו מחויבות! כי רק ככה אנחנו יכולים להאיר את הדרך גם לכל האחרים.

מטרות הקורס

במיוחד עכשיו – כשהעולם אומר לנו לעצור ולנשום רגע – יש כלים לעשות את זה נכון, כדי לצאת אחר-כך לדרך כמו שצריך. יש שיחזרו מהתקופה הזו לחיים הישנים שלהם ויש שיחזרו אל החיים שהם תמיד רצו. 

במהלך הקורס נלמד ונתרגל כלים חשובים ופשוטים ליישום המהווים את המכנה המשותף של עולמות שונים ומרתקים כמו Nlp, zen, Mindfulness, קבלה ועוד ונייצר לעצמנו תהליך אמתי פנימה והחוצה לחיים נקיים, שלמים ומאושרים יותר – כבר מהיום.

סילבוס הקורס "לעצור, לנשום ולצאת לדרך"

לעצור

בשלב הראשון של הקורס, אנחנו לומדים להבין מאיפה הקולות שלנו בראש ואיך אפשר לעצור אותם. תוך שימוש בטכניקות מדהימות מעולם- ה-NLP תראו כיצד כל אותם סיפורים ישנים ומגבילים מתחילים לקבל נקודת מבט חדשה ומרעננת ומתפנה מקום לאני האמיתי שלכם לצאת.

כדי לעשות את כל זה, אנחנו לומדים להיות בכאן ועכשיו, בעזרת כלים מדהימים ופשוטים ליישום מעולם ה-Zen. המוח שלנו "משוטט" 48% מהזמן, להיות בכאן ועכשיו זה לאמן את הכלי שלנו, להיות בהווה, לחיות באמת, לא במחשבות. ככל שנלמד לשהות בו, כך נוכל לחוות מציאות פשוטה יותר. יחד עם הכאן ועכשיו נלמד כלים מעולם ה-Mindfulness על מנת לפתח קשיבות לעצמנו ברגע הזה, כדי לשים לב למחשבה שמגיעה אלינו, לזהות אותה ולא להזדהות איתה ובכך ליצור מרחב שמאפשר לנו להפוך למנהלים של עצמנו וממש לבחור, אולי לראשונה בחיינו הבוגרים – איך להסתכל על הדברים בדרך וכיצד להגיב למה שקורה לנו.

שיעור 1  המסע של כולנו

שיעור 2  המציאות שלי

שיעור 3  הסיפורים שלנו

שיעור 4  כאן ועכשיו

שיעור 5  האני הישן

שיעור 6  מפריעים לאוטומטים

שיעור 7  זהירות, נסחפת!

שיעור 8  עולם פנימי מוקרן לעולם חיצוני

שיעור 9  מראה, מראה שעל הקיר

לנשום

עכשיו, כשיש לנו יכולת לנהל בצורה במיטבית עבורנו את היומיום שלנו, הגיע הזמן לנשום ולתת לאיזון הזה לחלחל גם לעומק. להבין שאני לא כל מה שספרתי על עצמי כל חיי ולהבין שאני גם לא הסיפור של חיי.

כשמצליחים לייצר את המרחב הזה, יש לנו יכולת להתמזג עם כל הלמידות שצברנו במלך חיינו ולהבין לא רק מאיפה באנו, אלא גם למה היינו צריכים להגיע דווקא משם.

שיעור 10  לרוקן את הכוס

שיעור 11  לומדים את האפור

שיעור 12  מי אני לא?

שיעור 13  מקלפים את הקליפות

שיעור 14  אותם דברים, זווית אחרת

שיעור 15  האחד שאנחנו

שיעור 16  ואהבת לרעך כמוך

שיעור 17  הצד השני של הקרחון

שיעור 18  חוזרים בזמן

לצאת לדרך

בשלב הקודם כבר הבנו מי אנחנו לא, הגיע הזמן להתחיל להתבונן במי אנחנו כן –  לנשום ולהיזכר בייעוד שלנו שתמיד היה שם, תחת אותם סיפורים ישנים.

ואז? הקסם מתרחש. נוצר סדק ראשוני שנותן לאור והאהבה שאתם לצאת החוצה. מעיין שחרור שמרגישים בכל הגוף כשמבינים שאין אתנו שום בעיה, פשוט, עד עכשיו לא לגמרי היינו שם ומרגע זה, כל עוד תמשיכו לעבוד על הוצאת המנגינה שלכם החוצה, היקום כבר ידאג עבורכם לכל השאר. זה מקום שממלא ביטחון ואהבה לי ולסובבים אותי ואין ממנו דרך חזרה.

זה להיות האור, האהבה והשליחות שנוצרה מהמסע הייחודי של כל אחת ואחד מאתנו ואז, ורק אז, ברור לנו למה היינו צריכים לעבור כל צעד וצעד במסע הזה ואולי במיוחד – את החלקים המורכבים שבו, כי בלי חושך, אי אפשר באמת ללמוד להיות האור ועכשיו מחובתנו להאיר את הדרך גם לכל האחרים.

שיעור 19  צהרי החיים

שיעור 20  נזכרים ב"למה"

שיעור 21  מימוש הדרך

שיעור 22  להיות הדבר שאני

שיעור 23  מפיצים את האור

שיעור 24  מספרים סיפור חדש

למי מיועד הקורס?

אנשים כל הזמן שואלים אותי: למי הקורסים מיועדים? זה לאנשים עם בעיות, נכון?.. ואני תמיד עונה – "למי אין בעיות? – הקורסים מיועדים לכולם".                                             

הרי מדובר במסע שכל אדם עובר, ההבדל בינינו הוא רק המיקום המדויק של כל אחת ואחד מאתנו על הציר שלו. אנשים מנסים כל חייהם "לתקן" את מה שבחוץ – לשנות מערכות יחסים, להחליף מקום מגורים או מקום עבודה ולא מבינים שאלו שינויים קטנים, אבל בסופו של דבר אם לא טוב לנו עם עצמנו, לא יהיה לנו טוב עם אחרים והמקום בטח ובטח לא ישנה את זה.

כשעושים את העבודה אצלנו ומנקים את הכלי שלנו – את הפילטר שאתו אנחנו חווים את המציאות בסופו של דבר – אז מתעורר השינוי שתמיד חיפשנו וכל אותן הבעיות שבחוץ, כאילו  נפתרות מעצמן.

מהי השיטה לעצור, לנשום ולצאת לדרך?

אנחנו יכולים להמשיך לחפש חיים של "יותר", במשך כל חיינו: להחליף עבודות, לשנות מקום מגורים או בני זוג – ועדין, הגונג שמסמן "הגעתם ליעד" לא יישמע.

כדי להבין מה ה"יותר" של כל אחת ואחד מאתנו, אנחנו צריכים קודם כל להבין – מי אנחנו. לא מה סיפרנו לעצמנו שאנחנו עד היום ובטח לא מה אחרים אומרים עלינו שאנחנו, אלא מי אנחנו באמת – מתחת לכל השכבות האלו.

רק כשמרוקנים את הכוס ומנקים את כל אותם סיפורים ישנים – נוצר מקום למי שאנחנו באמת לצאת החוצה ומשם, בתהליך טבעי והרמוני – הכל כבר קרה מעצמו.

דרך המפגש עם עולמות קסומים כמו ה- NLP , Zen , Mindfulness או קבלה ומיצוי המכנה המשותף של כל הגישות האלו  – נוצרה השיטה שנקראת "לעצור, לנשום ולצאת לדרך" –  שמייצרת לנו את המסע השלם בן שלושת השלבים שכל אדם צריך לעבור. 

לעצור, לנשום ולצאת לדרך – זה המקום שלכם ללמוד מי אתם באמת?, מה נועדתם לעשות? ואיך נכון לעשות את זה?.

יש לכם שאלות? שלחו פרטים ואנחנו נחזור אליכם:

עלות הקורס:

  • לעצור, לנשום, לצאת לדרך 2700 750 ₪

    קורס דיגיטלי מלא

הנחה לחודש אחד לתקופת הקורונה
750 ₪ בלבד

הרשמו עכשיו:

לתשלום

קוד קופון להנחה עבור הקורס: corona

נרשמת לקורס? מתחילים לעבוד מעכשיו עם חוברת "הסיפור שלי" שתראה לנו את כל הסיפורים שאנחנו מספרים לעצמנו, מהיכן הם הגיעו ותאפשר לנו להגיע ממוקדים יותר לקורס.

שאלות ותשובות

הקורסים יחודשו ברגע שהנחיות משרד הבריאות יאפשרו זאת. כרגע ההיערכות שלנו היא לפתיחת כיתות חדשות בחודש ספטמבר, אמן ונוכל לעשות זאת גם קודם.

מאחר ואין לנו ברירה אלא להגביל את מספר המשתתפים בכתות הפרונטליות שלנו,  אנחנו לגמרי ממליצים לך להרשם כבר מעכשיו לכתות הבאות שיפתחו, כך גם נוכל לשמור לך כיסא וגם יתאפשר לך ליהנות מההנחה שהחלטנו להעניק לאור המצב בתקופה הנוכחית. פרטים על כך בדף עם המידע על הקורסים הפרונטליים.

הקורס ב-Zoom הוא הקורס הכי קרוב שיש לקורסים הפרונטליים שלנו שמתקיימים בגנות. האינטראקציה, היכולת לשיח, לשאילת שאלות, לשיתופים ולעבודה עם דוגמאות שעולים מהכתה, מאפשרות לנו לתת לך את הדבר הכי קרוב לקסם הזה שמתחולל אצלנו בכתות בבית התרבות של מושב גנות.

את כל הקורסים מנחה ימית סטפנסקי, מאסטר NLP מבוסס Mindfulness, ובוגרת לימודי תודעת הזן, Mindfulness  עם ילדים ולימודי קבלה.

בוודאי. הקורסים ימשכו גם אחר-כך. כך אנחנו מאפשרים לאנשים שגרים בחו"ל, או במקום מרוחק בארץ, ליהנות מהמסע המופלא הזה שנקרא "לעצור, לנשום, לצאת לדרך".

בוודאי ואפילו מומלץ. כמו שאנחנו מעניקים לתלמידים שלנו את האפשרות לחזור שוב על הקורס הפרונטלי על בסיס מקום פנוי וללא תשלום, אנחנו גם נשמח להעניק לכם גישה לקורס לייב. צרו איתנו קשר 🙂

בקורס הדיגיטלי "מתעוררים" אנחנו מתמקדים בחלק הראשון של המסע השלם "לעצור, לנשום ולצאת לדרך" כלומר – בחלק של ה"לעצור". יצרנו את הקורס במיוחד לתקופה זו כדי לתת לאנשים את הכלים להתמודד עם כל מה שמגיע אליהם, כמו למשל הקורונה. לא חייבים לחוות את התקופה הנוכחית כשיש פחד ותסכול במערכת וזה תלוי רק בכם.

בוודאי! תלמידים שלמדו אצלנו בקורסים, תמיד שמחים לספר על החוויה האישית שלהם אצלנו. צרו איתנו קשר ונסביר לכם איך ניתן ליצור איתם קשר ולטעום גם מנקודת מבטם האישית את המסע האדיר הזה.

רוצים לדבר איתנו?

התקשרו:

הרשמו עכשיו:

לתשלום

קוד קופון להנחה עבור הקורס: corona

אין פעולה שאדם צריך לעשות כדי להיות מי שהוא, חוץ מלהפסיק להיות מה שהוא לא.

ספרו לחברים:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

איזה כייף שבחרת להצטרף אלינו לכנס המבוא ב- ZOOM
"לעצור, לנשום ולצאת לדרך - המסע השלם"

עם הרשמתך, אנחנו שומרים לך מקום בכנס שיתקיים ב- 30.7, בשעה 20:30

מספר הקומות מוגבל ! ! !

אם אין באפשרותך להגיע – נשמח לקבל עדכון כדי לאפשר למישהו אחר להגיע

* לקראת הכנס תפתח קבוצת וואטסאפ ייעודית ושקטה (ללא אפשרות לתגובות) שם נוכל לתזכר אותך 
ולשלוח לך את הלינק לכנס ב-ZOOM.
 
מחכים כבר לפגוש אותך שם.
ימית סטפנסקי וצוות הקורס – "לעצור, לנשום ולצאת לדרך"
דילוג לתוכן