לעצור, לנשום ולצאת לדרך

המסע השלם ב- ZOOM

בהנחיית ימית סטפנסקי

מאסטר NLP מבוסס MINDFULNESS

כבר שנים שאנחנו צריכים לעצור לרגע ולא מצליחים, מחכים ל"יום אחד" שבו יהיה לנו זמן לעצמנו, זמן לעשות קצת סדר בראש, נעים מכוח האינרציה ומקבלים עוד החלטה לא מדויקת ועוד אחת ועוד.. ולא מבינים שזה ככה רק כי מעולם לא עצרנו לשאול ולהבין את הדבר החשוב ביותר – מי אנחנו באמת?.. 

מי אנחנו מתחת לכל אותם קולות של אחרים שמנהלים אותנו מילדות, אותם קולות של מה "שצריך" שיהיה לנו, אותם קולות שהביאו אותנו לרגע הזה – להיות אנשים שמרוחקים מעצמנו, שנמצאים בעשייה שלא מכילה את הלב שלנו וחולמים על "לעצור" ולו רק ליום אחד.. והשנים עוברות וחיינו חולפים.. והיום האחד הזה נשאר "יום אחד".

אז למזלנו, משהו גדול מאיתנו הבין שאי-אפשר לחכות יותר שנתעורר לבד, לחץ במקומנו על כפתור הפאוז של החיים שלנו והנה אנחנו מוצאים את עצמנו בחברת האדם שכל הזמן השארנו מאחור – זה שאחראי לכל חווית המציאות שלנו ושתכננו "יום אחד" להגיע אליו – אנחנו סופסוף עם עצמנו.

אתם לא חייבים לעבור את התקופה הזו "קשה". לחץ, כעס ופחדים לא חייבים להיות אלה ששולטים במערכת שלכם. יש לנו בחירה בכל רגע ורגע "איך לחוות את מה שמגיע אלינו?" וצריך ללמוד איך עושים את זה.  זו דרך שבה נלמד כמה הסיפורים שרצים לנו בראש מעצבים לנו את המציאות, כמו צייר מבולבל שמחזיק אותנו שבויים בציורו, נלמד איך לעצור ברגע שלפני הסיפורים האלה ולהתחיל להיות הציירים של עולמנו.  

בקורס נלמד את שיטת "לעצור, לנשום ולצאת לדרך" שפותחה ע"י המנחה של הקורס ומהווה את המכנה המשותף של עולמות שונים ומרתקים כמו – NLP, Mibdfulness, זן וקבלה. כל גישה קבלה את מקומה המדויק במסע שלנו, כי כולן נכונות – והגיע הזמן לחבר את הכל ביחד.

זה קורס שהולך להפתיע אתכם, כי כל פעם שתחשבו שהוא עובד ואתם מצליחים להרגיש את החופש בפנים, אנחנו נגלה לכם שיש לחופש הזה עוד רובד, ועוד אחד.. וכשמקלפים את כל הקליפות – זה המקום שבו אנחנו מקבלים את החופש המוחלט שמצליח לשמר עצמו מעצם היותנו במקום שלנו. 

הקורס מועבר באפליקציית זום ובו-12 מפגשים של פעם בשבוע כשאורך כל מפגש כשלוש שעות וכולל הפסקות (זה עובר בטיל).

השיעורים מלווים במצגות ובמהלכם נבין את התאוריה נלמד את הפרקטיקה ונתרגל המון כדי להכניס את הכלים ל-DNA של היומיום שלכם. דמיינו מה זה ללמוד לעצור, לנשום, להיום ערים, נוכחים, קשובים למה שקורה לכם בפנים ועם הביטחון עליו חלמתם – לקחת את המושכות שמכוון את מסע חייכם אליכם לידיים ולהוציא לחופשה את כל אותם אוטומטים ישנים ומתישים.

הקורס שלנו הוא המקום שלכם לנצל את חלון ההזדמנויות שנפתח לכם היום לעבודה ששמרתם ל"יום" אחד, כי אם העולם כבר לחץ לנו על הפאוז, בואו נדאג להמשיך את העבודה שהוא התחיל עבורנו ולעשות את העבודה אל המקום המדויק שלנו בעולם הזה.

ולא, זה לא רק בשבילנו, זה מתחיל בנו ואז יוצא אל כולם, כי יש אנשים בחוץ שמחכים למה שאנחנו הולכים לתת להם כסופסוף נבצע את תפקידנו במרקם השלם הזה.

ציוד נדרש לקורס:

  • אפליקציית Zoom עם אפשרות ל-video ו- Audio.
  • מחברת וכלי כתיבה.
  • כרית או מזרון למדיטציה.
  • אמונה בקיומו של מקום מדויק ושלם עבורנו ורצון לשינוי שידייק אתכם אליו.
  • חוברת הסיפור שלי שקבלתם עם ההרשמה לקורס.

לשיחה עם מנחת הקורס

התקשרו עכשיו:

מהי השיטה לעצור, לנשום ולצאת לדרך?

אנחנו יכולים להמשיך לחפש חיים של "יותר", במשך כל חיינו: להחליף עבודות, לשנות מקום מגורים או בני זוג – ועדין, הגונג שמסמן "הגעתם ליעד" לא יישמע.

כדי להבין מה ה"יותר" של כל אחת ואחד מאתנו, אנחנו צריכים קודם כל להבין – מי אנחנו. לא מה סיפרנו לעצמנו שאנחנו עד היום ובטח לא מה אחרים אומרים עלינו שאנחנו, אלא מי אנחנו באמת – מתחת לכל השכבות האלו.

רק כשמרוקנים את הכוס ומנקים את כל אותם סיפורים ישנים – נוצר מקום למי שאנחנו באמת לצאת החוצה ומשם, בתהליך טבעי והרמוני – הכל כבר קרה מעצמו.

דרך המפגש עם עולמות קסומים כמו ה- NLP , Zen , Mindfulness או קבלה ומיצוי המכנה המשותף של כל הגישות האלו  – נוצרה השיטה שנקראת "לעצור, לנשום ולצאת לדרך" –  שמייצרת לנו את המסע השלם בן שלושת השלבים שכל אדם צריך לעבור. 

לעצור, לנשום ולצאת לדרך – זה המקום שלכם ללמוד מי אתם באמת?, מה נועדתם לעשות? ואיך נכון לעשות את זה?.

בקורס "לעצור, לנשום ולצאת לדרך" שלושה שלבים מרכזיים

לעצור

הפעולה היחידה שאנחנו צריכים לעשות כדי למצוא את עצמנו, היא לנקות את כל מה שחשבנו שאנחנו – ומעולם לא באמת היינו.
בחלק הזה נלמד איך לנקות את כל הסיפורים שאימצנו על עצמנו לאורך השנים ושהפכו לפילטר שדרכו חווינו עד היום את המציאות.
נלמד להתבונן במחשבות שלנו כאן ועכשיו ולראשונה בחיינו הבוגרים לייצר מרחב שבו נוכל לבחור באופן חופשי על מה אנחנו חושבים ואיך אנחנו מגיבים לכל מה שמגיע אלינו.

לנשום

עכשיו, כשיצרנו סדקים באני השקרי שלנו והאני האותנטי שהיה מתחתיו מתחיל לשלוח קרני אור החוצה, זה הזמן להסתכל אחרת על המקום שממנו הגענו.
כשמסתכלים נכון על המסע של חיינו, מבלי להיתקע על קליפות הכאב ומחפשים את הלמידות שלקחנו מהדרך, רק אז מבינים שלא סתם באנו דווקא משם ושיש לכל אחת ואחד מאתנו תפקיד חשוב בעולם הזה.

לצאת לדרך

אז מי אני כן? ואיך להיות הדבר הגדול שאני? פה אנחנו יוצאים למסע האישי שלנו לחיים חדשים ומעוררי השראה. דרך היא רק דרך. הגיע הזמן לצאת לאחת שיש בה לב.
להוציא את האור שבנו זו לא בחירה, זו מחויבות! כי רק ככה אנחנו יכולים להאיר את הדרך גם לכל האחרים.

סילבוס הקורס "לעצור, לנשום, לצאת לדרך"

לעצור

בשלב הראשון של הקורס, אנחנו לומדים להבין מאיפה הקולות שלנו בראש ואיך אפשר לעצור אותם. תוך שימוש בטכניקות מדהימות מעולם- ה-NLP תראו כיצד כל אותם סיפורים ישנים ומגבילים מתחילים לקבל נקודת מבט חדשה ומרעננת ומתפנה מקום לאני האמיתי שלכם לצאת.

כדי לעשות את כל זה, אנחנו לומדים להיות בכאן ועכשיו, בעזרת כלים מדהימים ופשוטים ליישום מעולם ה-Zen. המוח שלנו "משוטט" 48% מהזמן, להיות בכאן ועכשיו זה לאמן את הכלי שלנו, להיות בהווה, לחיות באמת, לא במחשבות. ככל שנלמד לשהות בו, כך נוכל לחוות מציאות פשוטה יותר. יחד עם הכאן ועכשיו נלמד כלים מעולם ה-Mindfulness על מנת לפתח קשיבות לעצמנו ברגע הזה, כדי לשים לב למחשבה שמגיעה אלינו, לזהות אותה ולא להזדהות איתה ובכך ליצור מרחב

שמאפשר לנו להפוך למנהלים של עצמנו וממש לבחור, אולי לראשונה בחיינו הבוגרים – איך להסתכל על הדברים בדרך וכיצד להגיב למה שקורה לנו.

המסע של כולנו

המציאות שלי

הסיפורים שלנו

כאן ועכשיו

האני הישן

מפריעים לאוטומטים

מהי מדיטציה

תרגול

עולם פנימי מוקרן לעולם חיצוני

מראה, מראה שעל הקיר

ריקות

מפנצ'רים סיפורים

לומדים את האפור

מי אני לא?

לדעת לא לדעת

 

לנשום

עכשיו, כשיש לנו יכולת לנהל בצורה במיטבית עבורנו את היומיום שלנו, הגיע הזמן לנשום ולתת לאיזון הזה לחלחל גם לעומק. להבין שאני לא כל מה שספרתי על עצמי כל חיי ולהבין שאני גם לא הסיפור של חיי.

כשמצליחים לייצר את המרחב הזה, יש לנו יכולת להתמזג עם כל הלמידות שצברנו במלך חיינו ולהבין לא רק מאיפה באנו, אלא גם למה היינו צריכים להגיע דווקא משם.

הבוץ שבתחתית הכוס

זווית אחרת, סיפור אחר

האחד

מקלפים את הקליפות 

ואהבת לרעך כמוך

הצד השני של הקרחון

חוזרים בזמן

סליחה

השינוי

מה אני כן?

נזכרים ב"למה?"

לצאת לדרך

בשלב הקודם כבר הבנו מי אנחנו לא, הגיע הזמן להתחיל להתבונן במי אנחנו כן –  לנשום ולהיזכר בייעוד שלנו שתמיד היה שם, תחת אותם סיפורים ישנים.

ואז? הקסם מתרחש. נוצר סדק ראשוני שנותן לאור והאהבה שאתם לצאת החוצה. מעיין שחרור שמרגישים בכל הגוף כשמבינים שאין אתנו שום בעיה, פשוט, עד עכשיו לא לגמרי היינו שם ומרגע זה, כל עוד תמשיכו לעבוד על הוצאת המנגינה שלכם החוצה, היקום כבר ידאג עבורכם לכל השאר. זה מקום שממלא ביטחון ואהבה לי ולסובבים אותי ואין ממנו דרך חזרה.

זה להיות האור, האהבה והשליחות שנוצרה מהמסע הייחודי של כל אחת ואחד מאתנו ואז, ורק אז, ברור לנו למה היינו צריכים לעבור כל צעד וצעד במסע הזה ואולי במיוחד – את החלקים המורכבים שבו, כי בלי חושך, אי אפשר באמת ללמוד להיות האור ועכשיו מחובתנו להאיר את הדרך גם לכל האחרים.

מימוש הדרך

איך להיות הדבר שאני

אהבה שאינה תלויה בדבר

הנה אני

להוציא את האור

דרך שיש בה לב

הירשמו עכשיו לקורס שנפתח ב-8.3

עלות הקורס:

  • לעצור, לנשום, לצאת לדרך 3000 ₪

    קורס אונליין live ב- ZOOM


עד שמונה תשלומים 375x ₪

הרשמו עכשיו:

לתשלום

מטרות הקורס

במיוחד עכשיו – כשהעולם אומר לנו לעצור ולנשום רגע – יש כלים לעשות את זה נכון. 

ללמוד לעצור את האוטומטים, ללמוד לנשום כל שיעור ושיעור ממסע חיינו ולקבל את הכלים במסע השלם הזה שיאפשרו לכם גם לצאת לדרך המדויקת שלכם כמו שצריך.

זה לא רק אתם שצריכים את עצמכם, זה העולם שצריך אתכם ומחכה שתתפסו את מקומכם..

 וכשסופסוף תעשו את זה, תראו איך הוא אומר לכם "אתם רק תמשיכו.. ואני כבר אדאג לכם לכל השאר".  

למי מיועד הקורס?

אנשים כל הזמן שואלים אותי: למי הקורסים מיועדים? זה לאנשים עם בעיות, נכון?.. ואני תמיד עונה – "למי אין בעיות? – הקורסים מיועדים לכולם. לכל אדם שלא חקר מי הוא באמת, לכל אדם שדפוסים של אחרים שאימץ לאורך הדרך – עדין מנהלים אותו ומבלבלים אותו לחשוב שהם שלו, לכל מי שמסע חייו לימד אותו להתרחק מעצמו ומבין שהגיע הזמן לחזור – לכולם".                            

הרי מדובר במסע שכל אדם עובר, ההבדל בינינו הוא רק המיקום המדויק של כל אחת ואחד מאתנו על הציר שלו. אנשים מנסים כל חייהם "לתקן" את מה שבחוץ – לשנות מערכות יחסים, להחליף מקום מגורים או מקום עבודה ולא מבינים שאלו שינויים קטנים, אבל בסופו של דבר אם לא טוב לנו עם עצמנו, לא יהיה לנו טוב גם עם איך שאנחנו נראים, על מה שאנחנו עושים, עם איפה שאנחנו גרים, עם בני הזוג שלנו, המשפחות שלנו..

כשעושים את העבודה ועוברים את המסע השלם "לעצור, לנשום ולצאת לדרך" – אנחנו מנקים את הכלי שלנו – את הפילטר שאתו אנחנו חווים את המציאות שלנו ואז כמו בקסם אחד גדול – כל אותן הבעיות שבחוץ, אלה שהעסיקו אותנו עד היום, כבר נפתרות מעצמן וכמעט שללא מאמץ.

רוצים לדבר?

אנחנו כאן

שאלות ותשובות

את הקורסים הקרובים מנחה ימית סטפנסקי, מחברת השיטה, בעלת מאסטר ב- NLP מבוסס Mindfulness, בוגרת לימודי תודעת הזן, Mindfulness לילדים, קבלה ובעלת ניסיון של 16 שנים בהוראה כמורה לפסיכומטרי בבית הספר יואל-גבע.

מבחינתנו המטרה היא אחת – להביא אתכם אל המקום המדויק שלכם בעולם. מקום שבו אתם בתפקיד אליו נועדתם ויש לכם בשביל מה לקום כל בוקר מחדש.

לכן הקורס מתמקד בשלושת השלבים שמעניקים לכם יחד את המסע השלם למקום המיוחד הזה – לנקות את מה שחשבתם שאתם – ואתם לא, לעשות גם ניקיון ברמת העומק ולקבל כלים לחקירה והיזכרות ביעוד שלכם, עכשיו כשהתמונה בהירה יותר.

אנו מבינים שבפועל מדובר בתהליך שיש לו קצה הפנמה והבשלה אישי ולכן אנו מאפשרים לכם לחזור שוב על הקורס בעלות סמלית בלבד, כך נזכה גם אנחנו להיות שם אתכם כשהקסם הזה יתרחש עבורכם.

בוודאי. הקורסים ב- Zoom ימשכו גם אחר-כך, כך אנו מאפשרים גם לאנשים שגרים בחו"ל, למתגוררים במקום מרוחק בארץ, או כאלה שמעדיפים את תנאי הפלטפורמה המקוונת – ליהנות גם הם, מהמסע המופלא הזה שנקרא "לעצור, לנשום, לצאת לדרך".

ימית מלווה גם תהליכים אישיים וגם מנחה את הקורסים הקבוצתיים.

בקורס הפרונטלי תוכלי ליהנות גם מלימוד קבוצתי שעל יתרונותיו נפרט בהמשך וגם מליווי אישי של המנחה הכולל בתוכו מפגש הנחיה אישי שיתואם עמה לאורך הקורס.

לגבי הלמידה בקבוצה, עצם ההרגשה שתהליך אישי יתאים לך יותר, אומר שיש משהו בהתמודדות עם החשיפה בפני קבוצה שכדאי לך ללמוד להתמודד איתו, תזכרי שכל מטרת התהליך היא לנקות מעצמנו סיפורים שאנחנו מחזיקים על עצמנו וגם "אין לי בעיה להיחשף, אבל אין לי כוח לשמוע אחרים", או "אני מרגישה שאני מתקדמת ולא רוצה שיעכבו אותי" אלה רק סיפורים שנשענים על חוויות קודמות.

העבודה בקבוצה מייצרת לנו אינסוף מצבים להתבוננות עצמית, חקירה ולמידה מעצם האינטראקציה המשותפת וזהו חלק קריטי בתהליך שלך.

כמובן שאם עדין יש לך התלבטות לגבי תהליך אישי או קבוצתי, את מוזמנת ליצור קשר ולהתייעץ עם ימית אודות התהליך המדויק ביותר עבורך.

בוודאי! תלמידים שלמדו אצלנו בקורסים, תמיד שמחים לספר על החוויה האישית שלהם אצלנו. צרו איתנו קשר ונסביר לכם איך ניתן ליצור איתם קשר ולטעום גם מנקודת מבטם האישית את המסע האדיר הזה.

המטרה שלנו משותפת וכדי לקבל מהתהליך שלנו את מה שאנחנו רוצים שתיקח, עליך לרצות להיות בו, כך שלעולם לא נכריח מישהו שהתחיל את התהליך להמשיך בו, אם ירגיש כי זה אינו מקומו.

ניתן לעזוב את הקורס בכל שלב ובתקנון הקורס תוכל לקרוא על כך יותר.

הקורסים הפרונטליים יחודשו ברגע שהנחיות משרד הבריאות יאפשרו זאת. 

הקורסים הפרונטליים מתקיימים בקבוצות קטנות בבית התרבות במושב גנות במסגרת כתת בוקר או כתת ערב לבחירתך.

כתת הבוקר מתקיימת בין השעות 10:30-14:00 וכתת הערב בין השעות 18:30-22:00.

כמובן שבקורסים הפרונטליים מספר המקומות מוגבל ולכן כדאי לך לשריין לעצמך כיסא בכתה הבאה כבר עכשיו וברגע שיהיה תאריך לפתיחתה, הרשומים יקבלו עדכון. 

הקורס ב-Zoom הוא הדבר הכי קרוב שיש לקורסים הפרונטליים שלנו שמתקיימים בבית התרבות במושב גנות.

האינטראקציה, היכולת לשיח, לשאילת שאלות, לשיתופים ולעבודה עם דוגמאות שעולים מהכתה, מאפשרות לנו לתת לך את הדבר הכי קרוב שיש לקסם האדיר הזה שמתחולל אצלנו בכתות הפרונטליות בגנות.

אם אתם מרוחקים מאיתנו גאוגרפית, אם אתם מרגישים שנכון לכם לחוות את המסע הזה מהבית, או שהקורס הפרונטלי כבר מלא ואתם מרגישים שעכזיו זה הזמן המדויק שלכם להתחיל – הקורס ב- Zoom הוא המקום עבורכם.

הרשמו עכשיו למחזור שנפתח ב-8.3

לתשלום

שניים-עשר מפגשים, 36 שעות לימודיות - בשילוב כלים מעשיים מעולמות ה-NLP Kabbalah, Mindfulness ו-Zen.

נרשמת לקורס? העבודה מתחילה עכשיו בעזרת החוברת "הסיפור שלי".

קורס דיגיטלי "מתעוררים" פתוח לשנה ללא עלות.

אפשרות לחזור על הקורס בעלות סמלית, על בסיס מקום פנוי.

מתלבטים? דברו עם הבוגרים שלנו או תתאמו שיחת ייעוץ עם המנחה ללא עלות.

יש לכם שאלות? שלחו פרטים ואנחנו נחזור אליכם:

ספרו לחברים:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

איזה כייף שבחרת להצטרף אלינו לכנס המבוא ב- ZOOM
"לעצור, לנשום ולצאת לדרך - המסע השלם"

עם הרשמתך, אנחנו שומרים לך מקום בכנס שיתקיים ב- 30.7, בשעה 20:30

מספר הקומות מוגבל ! ! !

אם אין באפשרותך להגיע – נשמח לקבל עדכון כדי לאפשר למישהו אחר להגיע

* לקראת הכנס תפתח קבוצת וואטסאפ ייעודית ושקטה (ללא אפשרות לתגובות) שם נוכל לתזכר אותך 
ולשלוח לך את הלינק לכנס ב-ZOOM.
 
מחכים כבר לפגוש אותך שם.
ימית סטפנסקי וצוות הקורס – "לעצור, לנשום ולצאת לדרך"
דילוג לתוכן