לעצור, לנשום ולצאת לדרך

קורסים פרונטליים

בהנחיית ימית סטפנסקי

מאסטר NLP, בוגרת לימודי תודעת הזן, מיינדפולנס וקבלה.

מסע מטורף פנימה - לנקות מעצמך את כל מה שלא שייך לך
ולהיות מה שבאמת נועדת להיות.

כבר שנים שאנחנו מתאמנים בלהיות מישהו אחר ממה שאנחנו באמת, מישהו שמילדות למדנו לחשוב שהאחרים רוצים שנהיה.. וככל שהתמדנו באימון הזה, ככל שתרגלנו להיות מי שאנחנו לא, כך שכחנו את מה שאנחנו כן. את האהבות שלנו, הרצונות האמיתיים שלנו, את מה שנועדנו לעשות.  

"לעצור, לנשום ולצאת לדרך" היא שיטה בת שלושה שלבים, שמבוססת על המכנה המשותף בין גישות מופלאות כמו -NLP Mindfulness, קריותרפיה, קבלה ו- Zen, המהוות היום דרך חיים למאות אלפי אנשים ברחבי העולם ומעניקה לך את כל הכלים הדרושים לך לניקיון כל רעשי הרקע, היזכרות והתמזגות עם הדבר האדיר שתמיד חיכה לך מתחת.

זה המסע אל מה שאתם באמת. 20 שבועות שבהם אתם הולכים לשחרר מעצמכם את כל האמונות והדפוסים הישנים שמעכבים אתכם בכל תחומי החיים ושאינם רלוונטיים עוד והולכים לחוות חיים חדשים מלאים באותנטיות וחופש להיות הדבר שנועדתם להיות. 

לעצור, לנשום, לצאת לדרך

מסע ב-3 שלבים

לעצור

הפעולה היחידה שאנחנו צריכים לעשות כדי להיות אנחנו, היא לשחרר מעצמנו את כל מה שחשבנו שאנחנו – ומעולם לא באמת היינו.
בחלק הזה נלמד איך לזהות ולאזן את האמונות והסיפורים שאימצנו על עצמנו מילדות ושהפכו לפילטר דרכו אנו חווים את המציאות שלנו היום, וכשמנקים את המקור דרכו אנחנו חווים את המציאות, כל המציאות משתנה לנו מול העיניים. אתם הולכים ללמוד איך לעצור, לנשום ולבחור את הדרך בה אתם חווים את כל מה שקורה לכם.

המסע של כולנו

המציאות שלי

הסיפורים שלנו

כאן ועכשיו

האני הישן

מפריעים לאוטומטים

מהי מדיטציה

תרגול

עולם פנימי מוקרן לעולם חיצוני

מראה, מראה שעל הקיר

ריקות

מפנצ'רים סיפורים

לומדים את האפור

מי אני לא?

לדעת לא לדעת

לפגוש את הכל בפעם הראשונה

לנשום

עכשיו כשהיומיום שלנו בהיר ושקט יותר, הגיע הזמן שנצלול לעומק וננקה גם את איך שאנחנו תופסים את העבר שלנו. זכרונות שקודדנו כ"כשלונות", שעדין מחזיקים בתוכם אשמה וחרטה, משפיעים על ההחלטות שלכם בהווה גם אם אתם לא תמיד מודעים לכך.
בחלק הזה נצא למסע בזמן ונביט בצורה אחרת לחלוטין, על מסע חיינו. רק כשלומדים לנקות את העבר, כשמשחררים את קליפות הכאב והאשמה וסופסוף מתמזגים עם כל אותן למידות שחיכו לנו תחת הקליפות ההן, מבינים כמה הדרך שלנו נועדה עבורנו כמעיין סטאג' שבו קבלנו את כל הכלים האדירים שדרושים לנו למימוש תפקידנו בעולם.

הבוץ שבתחתית הכוס

זווית אחרת סיפור אחר

האחר

מקלפים את הקליפות

חיבורים של הלב

אני כאן בשבילך

לדבר כאילו לא אכפת

מסתכלים אחרת

מה שהיה היה

מפנים מקום לחדש

הצד השני של הקרחון

חוזרים בזמן

סליחה

זמן לסרט ופופקורן

אז מה אני כן?

נזכרים ב"למה?"

מה הניצוץ שלי?

לצאת לדרך

עכשיו, כשאנחנו סופסוף חופשיים מכל מה שסחבנו על עצמנו ומעולם לא היה שייך לנו, הגיע הזמן לראות את כל מה שאנחנו כן. בשלב האחרון של הקורס, נצא ביחד למסע מרגש להיזכרות בייעוד שלנו.
להתחבר לאור שלנו זו לא בחירה, זו חובה, רק כך נוכל להרגיש את תחושת הסיפוק והמלאות שחיפשנו כל-כך כל השנים ולהפסיק את המועקה שבחיפוש אחריה.
זה המקום הקסום שבו אנחנו מפסיקים להתפעל מהשמש כשהיא זורחת ומחממת אותנו, זה הרגע שבו אנחנו מבינים שאנחנו בעצמנו השמש - ומתחילים להאיר באורנו האדיר את הדרך הזו גם לכל האחרים.

מימוש הדרך

איך להיות הדבר שאני

אהבה שאינה תלויה בדבר

להאיר לאחרים

מרבים טוב 

 

לתת כדי לקבל

לקבל כדי לתת

הנה אני

דרך שיש בה לב

משווים צורה

האחד

יש עוד משהו שחשוב לך לשאול אותי לפני ההרשמה? אני כאן לשמוע ולסייע בכל התלבטות

מה אתם הולכים לקבל מהקורס הזה?

הגוף שלנו מדבר אתנו כל הזמן, כשקולות הרקע ישקטו, תוכלו סופסוף להקשיב לקול המדויק שנמצא בפנים ולדייק את כל הבחירות שלכם בצורה פשוטה ומהירה. די להתלבטויות האינסופיות שמובילות ללחץ מצד אחד, או לדחיינות והימנעות מצד שני.

ניתוק מהתלות שלכם בסביבה. לא יהיה לכם יותר צורך באישורים או בפידבקים מאחרים. השיח החיצוני יוחלף בשיח פנימי מדויק ומספק יותר.

אתם כבר לא קורבן של הנסיבות. הבחירה כיצד להגיב לכל מה שמגיע אליכם תהיה מודעת ואותנטית. די לאוטומטים הישנים שניהלו את חייך במקומך.

תקשורת כנה ומקדמת בכל מערכות היחסים שלך. עם בני ובנות הזוג, עם הילדים, ההורים ויכולת לסלוח ולשחרר מתוך הכרה בחופש שאנו ראויים לו.

נשימה חופשית ונכונה מול כל מה שפוגש אותך. מותר לנו לצאת מהסנטר אבל החזרה אליו הופכת למודעת ומהירה.

שינוי תפיסת העבר שלנו. כשבוחרים לשחרר את האחיזה בכאב ולהתחבר לכוחות שקבלנו בדרך, סיפור עצור של הישרדות הופך לסיפור חדש של אור מרפא.

אהבה שאינה תלויה בדבר הולכת למלא את המערכת שלך, לראות את האחר מתוך הבנה של מסעו, בלי השוואה, בלי שיפוט, בלי תיוג, האחרים שסביבך הולכים להתאהב מחדש בעצמם דרכך.

הגיע הזמן שנקום בבוקר כי יש לנו למה ולא רק כי התעוררנו.

איך ומתי זה קורה?

הקורס הקרוב מתחיל ב-20.3 בצ'לוקלום הקסומה שבקופנגן, עטופים בכאן ועכשיו של הטבע ובמרחב קסום ללמידה ותרגול. 

הקורס מתקיים בקבוצה קטנה בה נלמד את התיאוריה ובעיקר נתרגל אותה עד שהכלים יהפכו פשוטים ליישום גם בבית. השיעורים מלווים במצגות, שיח פתוח לשאלות, עבודה עם דוגמאות מהיומיום, מדיטציות, מפגשים מיוחדים של טבילה מודרכת במי קרח לבהירות והטמעה מהירה יותר של הכלים והמון אסימונים שהולכים ליפול לכם עד למפגש הבא.   

במקביל ללימוד בקבוצה, לכל אחד ממשתתפי הקורס ערוץ אישי ופתוח מול המורה, הכולל ליווי לאורך הדרך עם אפשרות לפגישות עבודה אישיות למיצוי הפוטנציאל האדיר של המסע שלכם.

בקורס עשרים מפגשים שמתקיימים פעם בשבוע בימי ראשון, בין השעות 19:00-22:00.

ההרשמה לקורס הקרוב בעיצומה

שימו לב! מספר המקומות מוגבל

ב- 20.3 - המסע האדיר שלנו מתחיל

למי מיועד הקורס?

מדובר במסע ששייך לכולנו – אנשים מנסים כל חייהם "לתקן" את מה שבחוץ – לשנות מערכות יחסים, להחליף מקום מגורים או מקום עבודה, אבל בסופו של דבר הפתרון המלא טמון בניקיון פנימי – כשעושים את העבודה בתוכנו ומנקים את הכלי שלנו – את הפילטר אתו אנחנו חווים את כל המציאות – אז ורק אז – מתעורר השינוי האמיתי שתמיד ביקשנו לעצמנו וכל אותן הבעיות שחווינו בחוץ, פשוט נפתרות מעצמן.

חשוב לי להכיר אתכם לפני ההרשמה

התקשרו עכשיו

מהי השיטה לעצור, לנשום ולצאת לדרך?

אנחנו יכולים להמשיך לחפש חיים של "יותר", במשך כל חיינו אבל כל עוד המבט שלנו יופנה החוצה בחיפוש הזה ולא פנימה, הגונג שמסמן "הגעתם ליעד" לא יישמע.

כדי להבין מה ה"יותר" של כל אחת ואחד מאתנו, אנחנו צריכים קודם כל להבין – מי אנחנו. לא מה סיפרנו לעצמנו שאנחנו עד היום ובטח לא מה אחרים אומרים עלינו שאנחנו, אלא מי אנחנו באמת – מתחת לכל השכבות האלו.

רק כשמרוקנים את הכוס ומנקים את כל אותם סיפורים ישנים – נוצר מקום למי שאנחנו באמת לצאת החוצה ומשם, בתהליך טבעי והרמוני – הכל כבר קרה מעצמו.

דרך החיבור בין עולמות קסומים כמו ה- NLP , Zen , Mindfulnes והקבלה  – נולדה השיטה הייחודית שנקראת "לעצור, לנשום ולצאת לדרך" –  שמייצרת לנו את המסע השלם בן שלושת השלבים שכל אדם צריך לעבור. 

שאלות ותשובות

הרבה מגיעים אלינו כשברירת המחדל שלהם, היא העדפה ברורה ומוכרת לתהליכים אישיים בקליניקה. 

העניין הוא שעצם ההרגשה שתהליך אישי יתאים לך יותר, אומר שיש משהו בהתמודדות עם החשיפה בפני קבוצה שכדאי לך ללמוד להתמודד איתו, מטרת החלק הראשון בקורס שלנו היא לנקות מעצמך סיפורים שהחזקת בהם כבר שנים וגם "אין לי בעיה להיחשף, אבל אין לי כוח לשמוע אחרים", או "אני מרגישה שאני מתקדמת ולא רוצה שיעכבו אותי" אלה רק סיפורים שנשענים על חוויות קודמות.

העבודה בקבוצה מייצרת לנו אינסוף מצבים להתבוננות עצמית, חקירה ולמידה מעצם האינטראקציה המשותפת וזהו חלק קריטי בתהליך שלך. בקבוצה אנחנו זוכים לחוות על בשרנו את התכנסות הפרטים לכדי אחד שלם.  בקבוצה יש גם תנועה ברורה לעבר היעד המשותף וגם מקום להיות, לשתף ולהעזר באחרים והדבר החשוב ביותר בעיני – בקבוצה ברור לנו יותר כמה התהליך שלנו באחריותנו ולא רק נשען על יחס מנחה:מונחה, זהו חלק מאוד חשוב בעיני בהשפעתו על התוצאות. 

כמובן שאם עדין יש לך התלבטות, אני מזמינה אותך לדבר איתי  ולהתייעץ לגבי התהליך המדויק ביותר עבורך.

המטרה היא אחת – להעביר לך את כל הכלים ולחוות אתך את הדרך אל המקום המדויק שלך.

באותה הנשימה לכל אחד קצב משלו ולכן בסוף התהליך תוכל לבחור להמשיך ולהעמיק את המסע שלך עם המנחה או לחוות את הקורס פעם נוספת שתרגיש לך שונה לחלוטין (מניסיון) כי אתה מתחיל אותו מהמקום בו סיימת בפעם הראשונה.

ימית סטפנסקי, מחברת השיטה לעצור, לנשום ולצאת לדרך, בעלת מאסטר ב- NLP מבוסס Mindfulness, בוגרת לימודי תודעת הזן, Mindfulness לילדים, קבלה ובעלת ניסיון של 16 שנים בהוראה כמורה לפסיכומטרי בבית הספר יואל-גבע.

השיתופים הם חשובים במיוחד במקומות מסויימים בתהליך שלך, אבל הם לא העיקר, אז לשאלתך – את לא חייבת כלום. 

התהליך בקורס משחרר אותנו מכל מה שחשבנו שאנחנו "חייבים" לאורך חיינו ומלמד אותנו להתעורר אל הרצון שלנו ולתת לו מקום כשמרגיש לנו בטוח ונוח לעשות זאת.

היתרון בלימוד בקבוצה הוא שגם אם יש מקומות שאנו לא רוצים לחשוף, הם נוטים לקבל במה באמצעות אחרים והקסם הוא בחשיפה לאחרים שלאט לאט תפגיש גם אותך עם הרצון שלך להגיע לנוכחות אותנטית ומלאה. 

אז אסכם בזה שהכי נכון הוא להחליט לא להחליט. לא נרצה – לא נשתף, נרצה – נשתף, ל"חוקים מראש" אין יותר מקום של הגנה כשאנחנו לומדים להיות קשובים ומדויקים למה שאנו חווים בכל רגע ורגע. 

בוודאי! תלמידים שלמדו אצלנו בקורסים, תמיד שמחים לספר על החוויה האישית שלהם אצלנו. צרו איתנו קשר ונשלח לכם פרטי התקשרות לבוגרים שלנו שישמחו לתת לכם לטעום גם מנקודת מבטם האישית את המסע האדיר הזה.

בקורס נלמד את כל הכלים שדרושים לנו למסע הזה ולכן אין צורך בידע מוקדם.

אוסיף שמהניסיון שלנו, גם אנשים שהגיעו עם ידע או רקע מוקדם, חוו את הדברים פעמים רבות כאילו שמעו אותם בפעם הראשונה.

מסע בן עשרים מפגשים, 70 שעות לימודיות - שילוב כלים מעשיים מכל העולמות-NLP Kabbalah, Mindfulness, Zen וקריותרפיה.

הקורס היחיד שמשלב מסע התפתחותי שלם עם טבילות באמבטיית קרח לקבלת הבנה חדה וראייה בהירה של הנלמד ומעניק לך חוויה שאי אפשר לחזור ממנה "אחורה".

לימוד קבוצתי במקביל לליווי אישי של המנחה לאורך הקורס.

מפגשי עבודה אישיים 1:1 עם המנחה.

מתחילים לעבוד עכשיו! עם חוברת "הסיפור שלי" שתישלח אליך ברגע ההרשמה.

מתלבטים? דברו עם הבוגרים שלנו או תאמו עכשיו שיחת ייעוץ עם המנחה.

שריינו לעצמכם מקום בקורס הבא

מפגשי עבודה אישיים עם המנחה.

Zen, Mindfulness, NLP, קריותרפיה - כל הכלים במקום אחד

מספר המקומות בקבוצה מוגבל.

כדי להגשים את היעוד שלנו עלינו לעשות דבר אחד בלבד -
להיות מי שאנחנו באמת. זה לבדו יביא איתו את כל השאר.

ימים ושעות של המפגשים

ספרו לחברים:

איזה כייף שבחרת להצטרף אלינו לכנס המבוא ב- ZOOM
"לעצור, לנשום ולצאת לדרך - המסע השלם"

עם הרשמתך, אנחנו שומרים לך מקום בכנס שיתקיים ב- 30.7, בשעה 20:30

מספר הקומות מוגבל ! ! !

אם אין באפשרותך להגיע – נשמח לקבל עדכון כדי לאפשר למישהו אחר להגיע

* לקראת הכנס תפתח קבוצת וואטסאפ ייעודית ושקטה (ללא אפשרות לתגובות) שם נוכל לתזכר אותך 
ולשלוח לך את הלינק לכנס ב-ZOOM.
 
מחכים כבר לפגוש אותך שם.
ימית סטפנסקי וצוות הקורס – "לעצור, לנשום ולצאת לדרך"