לעצור, לנשום ולצאת לדרך

הקורס הפרונטלי במושב גנות

בהנחיית ימית סטפנסקי

מאסטר NLP מבוסס MINDFULNESS

כל מה שאדם צריך לעשות כדי להיות מי שהוא באמת – זה להפסיק להיות מה שהוא חושב שהוא  ובעצם מעולם לא היה.

שנים שאנחנו מסתובבים בעולם הזה כשפרסונה אחרת חיה את חיינו במקומנו. פרסונה מורכבת פסיפס קולות של אנשים אחרים שעיצבו לנו את הדרך ואנחנו – כבר כל כך הרבה שנים לא באמת כאן, שכבר שכחנו מי אנחנו באמת, מה החלומות שלנו, הרצונות שלנו והכי חשוב – מה התפקיד שלנו בעולם הזה. 

עכשיו – כשהעולם התחיל עבורנו את העבודה, כשגלגל האינרציה המשתק הפסיק להסתובב לו פתאום ונעשינו ערים – אנחנו עומדים מול שתי דרכים – אחת שבה נעצור את הנשימה ונצלול לאט, לאט אל תוך השגרה הישנה עד שהגלגל שוב יניע את חיינו במקומנו והשנייה – היא שנבחר לנשום את העצירה הזו, ניקח את המושכות לידיים שלנו ונגיד לפרסונה ההיא – זה בסדר יקרה שלי – אני רוצה להמשיך מכאן בעצמי. 

הקורס "לעצור, לנשום ולצאת לדרך" – נועד לאלו שבוחרים בדרך השנייה ומעביר אתכם מסע שנכתב במיוחד ובו תקבלו את כל הכלים הנדרשים למעבר מחיים אוטומטיים אל חיים של נוכחות, אותנטיות והגשמה. "לעצור, לנשום ולצאת לדרך" הוא מסע בן שלושה שלבים המהווה את המכנה המשותף של גישות מופלאות – NLP, Mindfulness, קבלה ו- Zen.

הקורס מתקיים בקבוצות של עד 20 משתתפים בקבוצה וכולל למידה בקבוצה במקביל לעבודה אישית עם המנחה, כדי לאפשר לכם מרחב חם ובטוח למסע שלנו שתוכלו למצות בו את הפוטנציאל האמתי של המסע המשותף.

בקורס שנים-עשר מפגשים שמתקיימים פעם בשבוע בימי רביעי, בבית התרבות של מושב גנות המוקף במרחבים עצומים של טבע וממוקם בסמיכות לתל-אביב. כתת הבוקר מתקיימת בין השעות 10:30-14:00 וכתת הערב בין השעות 18:30-22:00.

השיעורים מלווים במצגות, שיח פתוח לשאלות, עבודה עם דוגמאות, תרגולים אישיים וקבוצתיים, מדיטציות מודרכות והמון חומר למחשבה, כדי לייצר את השינוי שאתם כל-כך רוצים.  

בקורס "לעצור, לנשום ולצאת לדרך" שלושה שלבים מרכזיים

לעצור

הפעולה היחידה שאנחנו צריכים לעשות כדי למצוא את עצמנו, היא לנקות את כל מה שחשבנו שאנחנו – ומעולם לא באמת היינו.
בחלק הזה נלמד איך לנקות את כל הסיפורים שאימצנו על עצמנו לאורך השנים ושהפכו לפילטר שדרכו חווינו עד היום את המציאות.
נלמד להתבונן במחשבות שלנו כאן ועכשיו ולראשונה בחיינו הבוגרים לייצר מרחב שבו נוכל לבחור באופן חופשי על מה אנחנו חושבים ואיך אנחנו מגיבים לכל מה שמגיע אלינו.

לנשום

עכשיו, כשיצרנו סדקים באני השקרי שלנו והאני האותנטי שהיה מתחתיו מתחיל לשלוח קרני אור החוצה, זה הזמן לעשות ניקיון גם ברמת העומק ולגדול מהמקום שממנו באנו. כשמסתכלים אחרת על המסע של חיינו, הפעם בלי להיתקע על קליפות הכאב או הכעס ומאתרים את השיעורים והלמידות, רק אז מבינים שלא סתם באנו מאיפה שבאנו ומתעוררים אל הכלים שברשותנו - כלים שקבלנו דווקא מאותן חוויות בעברנו ושיום אחד ישמשו אותנו בהגשמת ייעודנו ויאפשרו לנו להיות שם עבור אחרים שמחפשים את מקומם.

לצאת לדרך

אז מי אני כן? ואיך להיות הדבר הגדול שאני? פה אנחנו יוצאים למסע האישי שלנו לחיים חדשים ומעוררי השראה דרך חקירת הייעוד של כל אחת ואחד מאיתנו, כי דרך היא רק דרך והגיע הזמן לצאת לאחת שיש בה את הלב שלנו. חשוב להבין - להוציא את האור שבנו זו לא בחירה, זו מחויבות! רק ככה אנחנו יכולים להאיר את הדרך גם לכל האחרים וזו הסיבה שעד שלא נהיה במקום המדויק שלנו, הבטן שלנו תמשיך להתהפך בפנים.

מטרות הקורס

במיוחד עכשיו – כשהעולם אומר לנו לעצור ולנשום רגע – יש כלים לעשות את זה נכון, כדי לצאת אחר-כך לדרך כמו שצריך. יש שיחזרו מהתקופה הזו לחיים הישנים שלהם ויש שיחזרו אל החיים שהם תמיד רצו. 

במהלך הקורס נלמד ונתרגל כלים חשובים ופשוטים ליישום המהווים את המכנה המשותף של עולמות שונים ומרתקים כמו ה- Nlp, זן, Mindfulness או קבלה ונייצר לעצמנו תהליך אמתי פנימה והחוצה לחיים נקיים, שלמים ומאושרים יותר – כבר מהיום.

סילבוס הקורס "לעצור, לנשום, לצאת לדרך"

לעצור

בשלב הראשון של הקורס, אנחנו לומדים להבין מאיפה הקולות שלנו בראש ואיך אפשר לעצור אותם. תוך שימוש בטכניקות מדהימות מעולם- ה-NLP תראו כיצד כל אותם סיפורים ישנים ומגבילים מתחילים לקבל נקודת מבט חדשה ומרעננת ומתפנה מקום לאני האמיתי שלכם לצאת.

כדי לעשות את כל זה, אנחנו לומדים להיות בכאן ועכשיו, בעזרת כלים מדהימים ופשוטים ליישום מעולם ה-Zen. המוח שלנו "משוטט" 48% מהזמן, להיות בכאן ועכשיו זה לאמן את הכלי שלנו, להיות בהווה, לחיות באמת, לא במחשבות. ככל שנלמד לשהות בו, כך נוכל לחוות מציאות פשוטה יותר. יחד עם הכאן ועכשיו נלמד כלים מעולם ה-Mindfulness על מנת לפתח קשיבות לעצמנו ברגע הזה, כדי לשים לב למחשבה שמגיעה אלינו, לזהות אותה ולא להזדהות איתה ובכך ליצור מרחב שמאפשר לנו להפוך למנהלים של עצמנו וממש לבחור, אולי לראשונה בחיינו הבוגרים – איך להסתכל על הדברים בדרך וכיצד להגיב למה שקורה לנו.

המסע של כולנו

המציאות שלי

הסיפורים שלנו

כאן ועכשיו

האני הישן

מפריעים לאוטומטים

מהי מדיטציה

תרגול

עולם פנימי מוקרן לעולם חיצוני

מראה, מראה שעל הקיר

ריקות

מפנצ'רים סיפורים

לומדים את האפור

מי אני לא?

לדעת לא לדעת

לנשום

עכשיו, כשיש לנו יכולת לנהל בצורה במיטבית עבורנו את היומיום שלנו, הגיע הזמן לנשום ולתת לאיזון הזה לחלחל גם לעומק. להבין שאני לא כל מה שספרתי על עצמי כל חיי ולהבין שאני גם לא הסיפור של חיי.

כשמצליחים לייצר את המרחב הזה, יש לנו יכולת להתמזג עם כל הלמידות שצברנו במלך חיינו ולהבין לא רק מאיפה באנו, אלא גם למה היינו צריכים להגיע דווקא משם.

הבוץ שבתחתית הכוס

זווית אחרת סיפור אחר

האחר

מקלפים את הקליפות

ואהבת לרעך כמוך

הצד השני של הקרחון

חוזרים בזמן

סליחה

השינוי

מה אני כן?

נזכרים ב"למה?"

לצאת לדרך

בשלב הקודם כבר הבנו מי אנחנו לא, הגיע הזמן להתחיל להתבונן במי אנחנו כן –  לנשום ולהיזכר בייעוד שלנו שתמיד היה שם, תחת אותם סיפורים ישנים.

ואז? הקסם מתרחש. נוצר סדק ראשוני שנותן לאור והאהבה שאתם לצאת החוצה. מעיין שחרור שמרגישים בכל הגוף כשמבינים שאין אתנו שום בעיה, פשוט, עד עכשיו לא לגמרי היינו שם ומרגע זה, כל עוד תמשיכו לעבוד על הוצאת המנגינה שלכם החוצה, היקום כבר ידאג עבורכם לכל השאר. זה מקום שממלא ביטחון ואהבה לי ולסובבים אותי ואין ממנו דרך חזרה.

זה להיות האור, האהבה והשליחות שנוצרה מהמסע הייחודי של כל אחת ואחד מאתנו ואז, ורק אז, ברור לנו למה היינו צריכים לעבור כל צעד וצעד במסע הזה ואולי במיוחד – את החלקים המורכבים שבו, כי בלי חושך, אי אפשר באמת ללמוד להיות האור ועכשיו מחובתנו להאיר את הדרך גם לכל האחרים.

מימוש הדרך

איך להיות הדבר שאני

אהבה שאינה תלויה בדבר

הנה אני

להוציא את האור

דרך שיש בה לב

נפתחה ההרשמה לקורס הפרונטלי
במושב גנות - 5.5 !!!

מספר המקומות מוגבל בהתאם להנחיות

עלות הקורס:

  • לעצור, לנשום, לצאת לדרך 3800 ₪

    הקורס במושב גנות

לנרשמים בהרשמה המוקדמת 
מחיר מיוחד של 3500 ₪

עד שמונה תשלומים 
437.5 x ₪

הרשמו עכשיו:

לתשלום

למי מיועד הקורס?

אנשים כל הזמן שואלים אותי: למי הקורסים מיועדים? זה לאנשים עם בעיות, נכון?.. ואני תמיד עונה – "למי אין בעיות? – הקורסים מיועדים לכולם".                                             

הרי מדובר במסע שכל אדם עובר, ההבדל בינינו הוא רק המיקום המדויק של כל אחת ואחד מאתנו על הציר שלו. אנשים מנסים כל חייהם "לתקן" את מה שבחוץ – לשנות מערכות יחסים, להחליף מקום מגורים או מקום עבודה ולא מבינים שאלו שינויים קטנים, אבל בסופו של דבר אם לא טוב לנו עם עצמנו, לא יהיה לנו טוב עם אחרים והמקום בטח ובטח לא ישנה את זה.

כשעושים את העבודה אצלנו ומנקים את הכלי שלנו – את הפילטר שאתו אנחנו חווים את המציאות בסופו של דבר – אז מתעורר השינוי שתמיד חיפשנו וכל אותן הבעיות שבחוץ, כאילו  נפתרות מעצמן.

לתיאום שיחה עם מנחת הקורס

דברו איתנו:

מהי השיטה לעצור, לנשום ולצאת לדרך?

אנחנו יכולים להמשיך לחפש חיים של "יותר", במשך כל חיינו: להחליף עבודות, לשנות מקום מגורים או בני זוג – ועדין, הגונג שמסמן "הגעתם ליעד" לא יישמע.

כדי להבין מה ה"יותר" של כל אחת ואחד מאתנו, אנחנו צריכים קודם כל להבין – מי אנחנו. לא מה סיפרנו לעצמנו שאנחנו עד היום ובטח לא מה אחרים אומרים עלינו שאנחנו, אלא מי אנחנו באמת – מתחת לכל השכבות האלו.

רק כשמרוקנים את הכוס ומנקים את כל אותם סיפורים ישנים – נוצר מקום למי שאנחנו באמת לצאת החוצה ומשם, בתהליך טבעי והרמוני – הכל כבר קרה מעצמו.

דרך המפגש עם עולמות קסומים כמו ה- NLP , Zen , Mindfulnes או קבלה ומיצוי המכנה המשותף של כל הגישות האלו  – נוצרה השיטה שנקראת "לעצור, לנשום ולצאת לדרך" –  שמייצרת לנו את המסע השלם בן שלושת השלבים שכל אדם צריך לעבור. 

לעצור, לנשום ולצאת לדרך – זה המקום שלכם ללמוד מי אתם באמת?, מה נועדתם לעשות? ואיך נכון לעשות את זה?.

יש לכם שאלות? שלחו פרטים ואנחנו נחזור אליכם:

שאלות ותשובות

את הקורסים הקרובים מנחה ימית סטפנסקי, מחברת השיטה, בעלת מאסטר ב- NLP מבוסס Mindfulness, בוגרת לימודי תודעת הזן, Mindfulness לילדים, קבלה ובעלת ניסיון של 16 שנים בהוראה כמורה לפסיכומטרי בבית הספר יואל-גבע.

מבחינתנו המטרה היא אחת – להביא אתכם אל המקום המדויק שלכם בעולם. מקום שבו אתם בתפקיד אליו נועדתם ויש לכם בשביל מה לקום כל בוקר מחדש.

לכן הקורס מתמקד בשלושת השלבים שמעניקים לכם יחד את המסע השלם למקום המיוחד הזה – לנקות את מה שחשבתם שאתם – ואתם לא, לעשות גם ניקיון ברמת העומק ולקבל כלים לחקירה והיזכרות ביעוד שלכם, עכשיו כשהתמונה בהירה יותר.

אנו מבינים שבפועל מדובר בתהליך שיש לו קצה הפנמה והבשלה אישי ולכן אנו מאפשרים לכם לחזור שוב על הקורס בעלות סמלית בלבד, כך נזכה גם אנחנו להיות שם אתכם כשהקסם הזה יתרחש עבורכם.

ימית מלווה גם תהליכים אישיים וגם מנחה את הקורסים הקבוצתיים.

בקורס הפרונטלי תוכלי ליהנות גם מלימוד קבוצתי שעל יתרונותיו נפרט בהמשך וגם מליווי אישי של המנחה הכולל בתוכו מפגש הנחיה אישי שיתואם עמה לאורך הקורס.

לגבי הלמידה בקבוצה, עצם ההרגשה שתהליך אישי יתאים לך יותר, אומר שיש משהו בהתמודדות עם החשיפה בפני קבוצה שכדאי לך ללמוד להתמודד איתו, תזכרי שכל מטרת התהליך היא לנקות מעצמנו סיפורים שאנחנו מחזיקים על עצמנו וגם "אין לי בעיה להיחשף, אבל אין לי כוח לשמוע אחרים", או "אני מרגישה שאני מתקדמת ולא רוצה שיעכבו אותי" אלה רק סיפורים שנשענים על חוויות קודמות.

העבודה בקבוצה מייצרת לנו אינסוף מצבים להתבוננות עצמית, חקירה ולמידה מעצם האינטראקציה המשותפת וזהו חלק קריטי בתהליך שלך.

כמובן שאם עדין יש לך התלבטות לגבי תהליך אישי או קבוצתי, את מוזמנת ליצור קשר ולהתייעץ עם ימית אודות התהליך המדויק ביותר עבורך.

בוודאי! תלמידים שלמדו אצלנו בקורסים, תמיד שמחים לספר על החוויה האישית שלהם אצלנו. צרו איתנו קשר ונסביר לכם איך ניתן ליצור איתם קשר ולטעום גם מנקודת מבטם האישית את המסע האדיר הזה.

המטרה שלנו משותפת וכדי לקבל מהתהליך שלנו את מה שאנחנו רוצים שתיקח, עליך לרצות להיות בו, כך שלעולם לא נכריח מישהו שהתחיל את התהליך להמשיך בו, אם ירגיש כי זה אינו מקומו.

ניתן לעזוב את הקורס בכל שלב ובתקנון הקורס תוכל לקרוא על כך יותר.

הקורסים הפרונטליים יחודשו ברגע שהנחיות משרד הבריאות יאפשרו זאת. 

הקורסים הפרונטליים מתקיימים בקבוצות קטנות בבית התרבות במושב גנות במסגרת כתת בוקר או כתת ערב לבחירתך.

כתת הבוקר מתקיימת בין השעות 10:30-14:00 וכתת הערב בין השעות 18:30-22:00.

כמובן שבקורסים הפרונטליים מספר המקומות מוגבל ולכן כדאי לך לשריין לעצמך כיסא בכתה הבאה כבר עכשיו וברגע שיהיה תאריך לפתיחתה, הרשומים יקבלו עדכון. 

הקורס ב-Zoom הוא הדבר הכי קרוב שיש לקורסים הפרונטליים שלנו שמתקיימים בבית התרבות במושב גנות.

האינטראקציה, היכולת לשיח, לשאילת שאלות, לשיתופים ולעבודה עם דוגמאות שעולים מהכתה, מאפשרות לנו לתת לך את הדבר הכי קרוב שיש לקסם האדיר הזה שמתחולל אצלנו בכתות הפרונטליות בגנות.

אם אתם מרוחקים מאיתנו גאוגרפית, אם אתם מרגישים שנכון לכם לחוות את המסע הזה מהבית, או שהקורס הפרונטלי כבר מלא ואתם מרגישים שעכזיו זה הזמן המדויק שלכם להתחיל – הקורס ב- Zoom הוא המקום עבורכם.

רוצים לדבר לפני?

לשיחת ייעוץ התקשרו עכשיו:

שנים-עשר מפגשים, 42 שעות לימודיות - בשילוב כלים מעשיים מעולמות ה-NLP Kabbalah, Mindfulness ו-Zen.

מפגש עבודה 1:1 עם המנחה.

לימוד קבוצתי במקביל לליווי אישי של המנחה לאורך הקורס.

נרשמת לקורס? העבודה מתחילה עכשיו בעזרת החוברת "הסיפור שלי".

קורס דיגיטלי "מתעוררים" פתוח לשנה ללא עלות לתרגול וחיזוק.

אפשרות לחזור על הקורס בעלות סמלית, על בסיס מקום פנוי.

מתלבטים? דברו עם הבוגרים שלנו או תתאמו שיחת ייעוץ עם המנחה ללא עלות.

הרשמו עכשיו:

לתשלום

שעות המפגשים

ספרו לחברים:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email

איזה כייף שבחרת להצטרף אלינו לכנס המבוא ב- ZOOM
"לעצור, לנשום ולצאת לדרך - המסע השלם"

עם הרשמתך, אנחנו שומרים לך מקום בכנס שיתקיים ב- 30.7, בשעה 20:30

מספר הקומות מוגבל ! ! !

אם אין באפשרותך להגיע – נשמח לקבל עדכון כדי לאפשר למישהו אחר להגיע

* לקראת הכנס תפתח קבוצת וואטסאפ ייעודית ושקטה (ללא אפשרות לתגובות) שם נוכל לתזכר אותך 
ולשלוח לך את הלינק לכנס ב-ZOOM.
 
מחכים כבר לפגוש אותך שם.
ימית סטפנסקי וצוות הקורס – "לעצור, לנשום ולצאת לדרך"
דילוג לתוכן