לעצור, לנשום, לצאת לדרך

קורס קבוצתי פרונטלי

בהנחיית ימית סטפנסקי

מאסטר NLP מבוסס MINDFULNESS

כל מה שאדם צריך לעשות כדי להיות מי שהוא באמת – זה להפסיק להיות מה שהוא חושב שהוא  ובעצם מעולם לא היה.

שנים שאנחנו מסתובבים בעולם הזה כשפרסונה אחרת חיה את חיינו במקומנו. פרסונה מורכבת פסיפס קולות של אנשים אחרים שעיצבו לנו את הדרך ואנחנו ואנחנו – כבר כל כך הרבה שנים לא באמת כאן, שכבר שכחנו מי אנחנו באמת, מה החלומות שלנו, הרצונות שלנו והכי חשוב – מה התפקיד שלנו בעולם הזה. 

עכשיו – כשהעולם התחיל עבורנו את העבודה, כשגלגל האינרציה המשתק הפסיק להסתובב לו פתאום ונעשינו ערים – אנחנו עומדים מול שתי דרכים – אחת שבה נעצור את הנשימה ונצלול עד שהגלגל שוב יניע את חיינו במקומנו, השנייה – היא ננשום את העצירה הזו שקבלנו במתנה, ניקח את המושכות ונגיע לפרסונה ההיא – זה בסדר יקרה שלי – אני רוצה להמשיך מכאן. 

הקורס "לעצור, לנשום ולצאת לדרך" – נועד לאלו שבוחרים בדרך השנייה. מסע שנכתב עבורכם ומעניק לכם את כל הכלים הנדרשים למעבר הזה מחיים אוטומטיים לחיים של נוכחות, אותנטיות והגשמה ומהווה את המכנה המשותף של גישות כמו – NLP, Mindfulness, קבלה או Zen.

הקורס מתקיים בקבוצות של עד 15 משתתפים בקבוצה, כדי לאפשר לשלב בין עבודה ולימוד קבוצתי לבין עבודה אישית מול המנחה וכדי לייצר לנו מרחב נוח ובטוח.

לאורך הקורס יהיה לכם ערוץ פתוח לשיחות עם המנחה ותקיימו פגישה אישית לעבודה ממוקדת איתה כדי לוודא שאתם ממצים את הדרך איתנו. 

בקורס עשרה מפגשים שמתקיימים פעם בשבוע בימי רביעי, בבית התרבות של מושב גנות המוקף במרחבים עצומים של טבע וממוקם בסמיכות לתל-אביב. כתת הבוקר מתקיימת בין השעות 10:30-14:30 וכתת הערב בין השעות 18:00-22:00.

השיעורים מלווים במצגות, שיח פתוח לשאלות, עבודה עם דוגמאות, תרגולים אישיים וקבוצתיים ומדיטציות מודרכות.  

בקורס "לעצור, לנשום ולצאת לדרך" שלושה שלבים מרכזיים

לעצור

הפעולה היחידה שאנחנו צריכים לעשות כדי למצוא את עצמנו, היא לנקות את כל מה שחשבנו שאנחנו – ומעולם לא באמת היינו.
בחלק הזה נלמד איך לנקות את כל הסיפורים שאימצנו על עצמנו לאורך השנים ושהפכו לפילטר שדרכו חווינו עד היום את המציאות.
נלמד להתבונן במחשבות שלנו כאן ועכשיו ולראשונה בחיינו הבוגרים לייצר מרחב שבו נוכל לבחור באופן חופשי על מה אנחנו חושבים ואיך אנחנו מגיבים לכל מה שמגיע אלינו.

לנשום

עכשיו, כשיצרנו סדקים באני השקרי שלנו והאני האותנטי שהיה מתחתיו מתחיל לשלוח קרני אור החוצה, זה הזמן להסתכל אחרת על המקום שממנו הגענו.
כשמסתכלים נכון על המסע של חיינו, מבלי להיתקע על קליפות הכאב ומחפשים את הלמידות שלקחנו מהדרך, רק אז מבינים שלא סתם באנו דווקא משם ושיש לכל אחת ואחד מאתנו תפקיד חשוב בעולם הזה.

לצאת לדרך

אז מי אני כן? ואיך להיות הדבר הגדול שאני? פה אנחנו יוצאים למסע האישי שלנו לחיים חדשים ומעוררי השראה. דרך היא רק דרך. הגיע הזמן לצאת לאחת שיש בה לב.
להוציא את האור שבנו זו לא בחירה, זו מחויבות! כי רק ככה אנחנו יכולים להאיר את הדרך גם לכל האחרים.

לתיאום שיחה עם מנחת הקורס

דברו איתנו:

מטרות הקורס

במיוחד עכשיו – כשהעולם אומר לנו לעצור ולנשום רגע – יש כלים לעשות את זה נכון, כדי לצאת אחר-כך לדרך כמו שצריך. יש שיחזרו מהתקופה הזו לחיים הישנים שלהם ויש שיחזרו אל החיים שהם תמיד רצו. 

במהלך הקורס נלמד ונתרגל כלים חשובים ופשוטים ליישום המהווים את המכנה המשותף של עולמות שונים ומרתקים כמו ה- Nlp, זן, Mindfulness או קבלה ונייצר לעצמנו תהליך אמתי פנימה והחוצה לחיים נקיים, שלמים ומאושרים יותר – כבר מהיום.

סילבוס הקורס "לעצור, לנשום, לצאת לדרך"

לעצור

בשלב הראשון של הקורס, אנחנו לומדים להבין מאיפה הקולות שלנו בראש ואיך אפשר לעצור אותם. תוך שימוש בטכניקות מדהימות מעולם- ה-NLP תראו כיצד כל אותם סיפורים ישנים ומגבילים מתחילים לקבל נקודת מבט חדשה ומרעננת ומתפנה מקום לאני האמיתי שלכם לצאת.

כדי לעשות את כל זה, אנחנו לומדים להיות בכאן ועכשיו, בעזרת כלים מדהימים ופשוטים ליישום מעולם ה-Zen. המוח שלנו "משוטט" 48% מהזמן, להיות בכאן ועכשיו זה לאמן את הכלי שלנו, להיות בהווה, לחיות באמת, לא במחשבות. ככל שנלמד לשהות בו, כך נוכל לחוות מציאות פשוטה יותר. יחד עם הכאן ועכשיו נלמד כלים מעולם ה-Mindfulness על מנת לפתח קשיבות לעצמנו ברגע הזה, כדי לשים לב למחשבה שמגיעה אלינו, לזהות אותה ולא להזדהות איתה ובכך ליצור מרחב שמאפשר לנו להפוך למנהלים של עצמנו וממש לבחור, אולי לראשונה בחיינו הבוגרים – איך להסתכל על הדברים בדרך וכיצד להגיב למה שקורה לנו.

המסע של כולנו

המציאות שלי

הסיפורים שלנו

כאן ועכשיו

האני הישן

מפריעים לאוטומטים

מהי מדיטציה

תרגול

עולם פנימי מוקרן לעולם חיצוני

מראה, מראה שעל הקיר

ריקות

לומדים את האפור

מי אני לא?

לנשום

עכשיו, כשיש לנו יכולת לנהל בצורה במיטבית עבורנו את היומיום שלנו, הגיע הזמן לנשום ולתת לאיזון הזה לחלחל גם לעומק. להבין שאני לא כל מה שספרתי על עצמי כל חיי ולהבין שאני גם לא הסיפור של חיי.

כשמצליחים לייצר את המרחב הזה, יש לנו יכולת להתמזג עם כל הלמידות שצברנו במלך חיינו ולהבין לא רק מאיפה באנו, אלא גם למה היינו צריכים להגיע דווקא משם.

מקלפים את הקליפות

אותם הדברים זווית אחרת

האחד שאנחנו

ואהבת לרעך כמוך

הצד השני של הקרחון

חוזרים בזמן

השינוי

מה אני כן?

נזכרים ב"למה"

לצאת לדרך

בשלב הקודם כבר הבנו מי אנחנו לא, הגיע הזמן להתחיל להתבונן במי אנחנו כן –  לנשום ולהיזכר בייעוד שלנו שתמיד היה שם, תחת אותם סיפורים ישנים.

ואז? הקסם מתרחש. נוצר סדק ראשוני שנותן לאור והאהבה שאתם לצאת החוצה. מעיין שחרור שמרגישים בכל הגוף כשמבינים שאין אתנו שום בעיה, פשוט, עד עכשיו לא לגמרי היינו שם ומרגע זה, כל עוד תמשיכו לעבוד על הוצאת המנגינה שלכם החוצה, היקום כבר ידאג עבורכם לכל השאר. זה מקום שממלא ביטחון ואהבה לי ולסובבים אותי ואין ממנו דרך חזרה.

זה להיות האור, האהבה והשליחות שנוצרה מהמסע הייחודי של כל אחת ואחד מאתנו ואז, ורק אז, ברור לנו למה היינו צריכים לעבור כל צעד וצעד במסע הזה ואולי במיוחד – את החלקים המורכבים שבו, כי בלי חושך, אי אפשר באמת ללמוד להיות האור ועכשיו מחובתנו להאיר את הדרך גם לכל האחרים.

מימוש הדרך

איך להיות הדבר שאני

אהבה שאינה תלויה בדבר

הנה אני

להוציא את האור

דרך שיש בה לב

משווים צורה

סיכום הקורס ופרידה

למי מיועד הקורס?

אנשים כל הזמן שואלים אותי: למי הקורסים מיועדים? זה לאנשים עם בעיות, נכון?.. ואני תמיד עונה – "למי אין בעיות? – הקורסים מיועדים לכולם".                                             

הרי מדובר במסע שכל אדם עובר, ההבדל בינינו הוא רק המיקום המדויק של כל אחת ואחד מאתנו על הציר שלו. אנשים מנסים כל חייהם "לתקן" את מה שבחוץ – לשנות מערכות יחסים, להחליף מקום מגורים או מקום עבודה ולא מבינים שאלו שינויים קטנים, אבל בסופו של דבר אם לא טוב לנו עם עצמנו, לא יהיה לנו טוב עם אחרים והמקום בטח ובטח לא ישנה את זה.

כשעושים את העבודה אצלנו ומנקים את הכלי שלנו – את הפילטר שאתו אנחנו חווים את המציאות בסופו של דבר – אז מתעורר השינוי שתמיד חיפשנו וכל אותן הבעיות שבחוץ, כאילו  נפתרות מעצמן.

מהי השיטה לעצור, לנשום ולצאת לדרך?

אנחנו יכולים להמשיך לחפש חיים של "יותר", במשך כל חיינו: להחליף עבודות, לשנות מקום מגורים או בני זוג – ועדין, הגונג שמסמן "הגעתם ליעד" לא יישמע.

כדי להבין מה ה"יותר" של כל אחת ואחד מאתנו, אנחנו צריכים קודם כל להבין – מי אנחנו. לא מה סיפרנו לעצמנו שאנחנו עד היום ובטח לא מה אחרים אומרים עלינו שאנחנו, אלא מי אנחנו באמת – מתחת לכל השכבות האלו.

רק כשמרוקנים את הכוס ומנקים את כל אותם סיפורים ישנים – נוצר מקום למי שאנחנו באמת לצאת החוצה ומשם, בתהליך טבעי והרמוני – הכל כבר קרה מעצמו.

דרך המפגש עם עולמות קסומים כמו ה- NLP , Zen , Mindfulnes או קבלה ומיצוי המכנה המשותף של כל הגישות האלו  – נוצרה השיטה שנקראת "לעצור, לנשום ולצאת לדרך" –  שמייצרת לנו את המסע השלם בן שלושת השלבים שכל אדם צריך לעבור. 

לעצור, לנשום ולצאת לדרך – זה המקום שלכם ללמוד מי אתם באמת?, מה נועדתם לעשות? ואיך נכון לעשות את זה?.

יש לכם שאלות? שלחו פרטים ואנחנו נחזור אליכם:

שריינו לכם כיסא בקורס שנפתח ב-17.6

עלות הקורס:

  • לעצור, לנשום, לצאת לדרך 3500 3200 ₪

    הקורס במושב גנות

300 ₪ הנחה לחודש אחד לתקופת הקורונה
3200 ₪
עד חמישה תשלומים
5x640 ₪

הרשמו עכשיו:

לתשלום

קוד קופון להנחה עבור הקורס: corona

שאלות ותשובות

בשעה טובה אנחנו סופסוף חוזרים לכיתות שלנו 🙂

הקורסים הבאים יפתחו ביום רביעי ה- 17.5, בבית התרבות במושב גנות.

כתת הבוקר בין השעות 10:30-14:30 וכתת הערב בין השעות 18:00-22:00.

אנחנו נמשיך לשמור על כתות קטנות של עד 15 משתתפים, כדי לאפשר עבודה קבוצתית ובמקביל עבודה אישית עם המנחה, אז זה הזמן לשריין לעצמכם מקום במסע איתנו.

בוודאי! אפילו מומלץ מאחר ואנחנו בוחרים להגביל את מספר המשתתפים בכתות הפרונטליות שלנו והרשמה מעכשיו גם תשריין לך כסא/מזרן וגם תאפשר לך ליהנות מהמחיר המיוחד לקורס שאנחנו מעניקים לאור המצב.

מבחינתנו המטרה היא אחת – להביא אתכם אל המקום המדויק שלכם בעולם. מקום שבו אתם בתפקיד אליו נועדתם ויש לכם בשביל מה לקום כל בוקר מחדש.

לכן הקורס מתמקד בשלושת השלבים שמעניקים לכם יחד את המסע השלם למקום המיוחד הזה – לנקות את מה שחשבתם שאתם – ואתם לא, לעשות גם ניקיון ברמת העומק, לכבל כלים לחקירה והיזכרות ביעוד שלכם, עכשיו כשהתמונה בהירה יותר.

אנו מבינים שבפועל לרוב האנשים יישום הכלים שהם מקבלים אצלנו ידרוש יותר מעשרה מפגשים – ולכן אנו מאפשרים לכם לחזור שוב ושוב על הקורס ללא עלות (על בסיס קום פנוי). אנחנו רוצים להיות שם אתכם כשהקסם הזה מתרחש עבורכם.

הקורס ב-Zoom הוא הקורס הכי קרוב שיש לקורסים הפרונטליים שלנו שמתקיימים בבית התרבות במושב גנות. האינטראקציה, היכולת לשיח, לשאילת שאלות, לשיתופים ולעבודה עם דוגמאות שעולים מהכתה, מאפשרות לנו לתת לך את הדבר הכי קרוב לקסם האדיר הזה שמתחולל אצלנו בכתות הפרונטליות בגנות.

את כל הקורסים מנחה ימית סטפנסקי, מאסטר NLP מבוסס Mindfulness, ובוגרת לימודי תודעת הזן, Mindfulness  עם ילדים ולימודי קבלה.

בוודאי. הקורסים ב- Zoom ימשכו גם אחר-כך, כך אנו מאפשרים גם לאנשים שגרים בחו"ל, למתגוררים במקום מרוחק בארץ, או כאלה שמעדיפים את תנאי הפלטפורמה המקוונת – ליהנות גם הם, מהמסע המופלא הזה שנקרא "לעצור, לנשום, לצאת לדרך".

בוודאי ואפילו מומלץ. יש משהו שמתרחש בכתות הפיזיות שלנו שלא מתרחש באף פלטפורמה אחרת וקשה לתאר אותו במילים. 

השיתוף, הנוכחות, הלמידה הנרכשת של חמלה ואהבה לחברים למסע שלנו, היכולת לתרגל ביחד גם במרחבי הדשא ולהיות עדים לכאן ועכשיו, היכולת להסתכל בעיניים אחד של השנייה וללמוד על המסע שלנו מהמסעות של האחרים.. כל אלו ועוד רק מעצימים את היכולת שלנו להפנים את הכלים ולהעמיק את השינוי אל החיים שאתם שאנחנו רוצים. 

בקורס הדיגיטלי "מתעוררים" אנחנו מתמקדים בחלק הראשון של המסע השלם "לעצור, לנשום ולצאת לדרך" כלומר – בחלק של ה"לעצור". יצרנו את הקורס במיוחד לתקופה זו כדי לתת לאנשים את הכלים להתמודד עם כל מה שמגיע אליהם, כמו למשל הקורונה. לא חייבים לחוות את התקופה הנוכחית כשיש פחד ותסכול במערכת וזה תלוי רק בכם.

בוודאי! תלמידים שלמדו אצלנו בקורסים, תמיד שמחים לספר על החוויה האישית שלהם אצלנו. צרו איתנו קשר ונסביר לכם איך ניתן ליצור איתם קשר ולטעום גם מנקודת מבטם האישית את המסע האדיר הזה.

רוצים לדבר לפני?

לשיחת ייעוץ התקשרו עכשיו:

עשרה מפגשים, 40 שעות לימודיות - בשילוב כלים מעשיים מעולמות ה-NLP Kabbalah, Mindfulness ו-Zen.

שמירה על כיתות קטנות ליצירת מרחב לימודי חם ובטוח למסע המשותף.

הקורס כולל גם למידה ותרגול בקבוצה וגם עבודה אישית מול המנחה.

הקורס כולל פגישה אישית - אחד על אחד - עם המנחה של הקורס.

אפשרות לחזור על הקורס ללא תשלום, על בסיס מקום פנוי.

מתלבטים? דברו עם הבוגרים שלנו או תתאמו שיחת ייעוץ עם המנחה ללא עלות.

הרשמו עכשיו:

לתשלום

קוד קופון להנחה עבור הקורס: corona

שריינו לכם מעכשיו כיסא בכיתה הבאה

שעות המפגשים

ספרו לחברים:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
דילוג לתוכן